4LigaWschód. Zaległy hit w Świdnicy dla lidera z Dzierżoniowa

Lider z Dzierżoniowa wygrał 3:1 w Świdnicy z IgnerHome Polonią-Stalą w zaległym meczu 23. kolejki wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi.

 

Wybrano stadion na finał Wojewódzkiego Pucharu Polski. Jest też nowy termin

W środę, 25 maja, odbyło się zaległe spotkanie w ramach 23. kolejki wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi. W zaległym hicie kolejki IgnerHome Polonia-Stal podejmowała Lechię Dzierżoniów. Goście objęli prowadzenie w 20. min., kiedy z jedenastki trafił Marcin Orłowski, który wcześniej był ? dość przypadkowo ? faulowany w polu karnym.

 

Kolejne bramki, mimo że sytuacji z obu stron nie brakowało, padły w samej końcówce spotkania, kiedy Lechia grała już w osłabieniu. W 85. min. na 2:0 podwyższył ponownie Orłowski, który wykorzystał kolejnego karnego ? tym razem za zagranie ręką.

 

Gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli po golu Patryka Salamona. W doliczonym czasie gry, gdy świdniczanie za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania nadziali się na zabójczą kontrę gości, którą wykończył i Aldeir Andrade.

 

Ostatecznie Lechia wygrała 3:1 i potwierdziła na boisku jednego z najgroźniejszych rywali, że była najmocniejszą drużyną w tym sezonie na wschodzie IV ligi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.