Region’s Cup 2022/23. Zmiany w kadrze powołanej na konsultacje

Zmiany w kadrze powołanej przez Wydział Szkolenia DolZPN na konsultacje przed turniejem półfinałowym mistrzostw Polski amatorów.

 

UEFA Region?s Cup 2022/23. Powołania na konsultacje przed finałem makroregionu

W drugiej połowie czerwca odbędzie finał makroregionu w ramach mistrzostw Polski amatorów. Zwycięzca zagra w turnieju finałowym, który wyłoni mistrza Polski (planowany jest on w dniach 6 ? 10.07., a jego organizatorem jest Lubuski ZPN).  Mistrz będzie nas reprezentował w eliminacjach mistrzostw Europy amatorów (UEFA Region’s Cup).  

 

Kilka dni temu informowaliśmy o szerokiej kadrze powołanej na konsultacje, które odbędą 31 maja w Świdnicy. Początkowo lista zawierała 50 nazwisk, ale już wiadomo, że wielu zawodników z niej wypadło (kontuzje i inne powody). Na najnowszej liście jest 36 zawodników, choć może się zdarzyć tak, że w ostatniej chwili może dojść w niej do pewnych roszad.

 

Oczywiście, w kadrze na turniej mogą znaleźć się również inni zawodnicy, choćby ze Ślęzy Wrocław czy Lechii Dzierżoniów, który na konsultacjach zabraknie, bo drużyny te zagrają ze sobą tego samego dnia w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. 

 

Najnowsza lista powołanych zawodników na konsultacje

  • Dawid Domaradzki – AKS Strzegom
  • Szymon Cukier – AKS Strzegom
  • Damian Bogacz – AKS Strzegom
  • Maciej Bachta – Barycz Sułów
  • Adrian Puchała – Barycz Sułów
  • Dawid Wójcik – Barycz Sułów
  • Dawid Bąk – Barycz Sułów
  • Bartosz Paszkowski – Bielawianka
  • Paweł Słonecki – Bielawianka
  • Dawid Wasilewski – Bielawianka
  • Bartłomiej Cegiełka – Bielawianka
  • Artur Łuczkiewicz – Foto-Higiena Gać
  • Julian Trochanowsk – Foto-Higiena Gać
  • Łuksza Orzechowski – Foto-Higiena Gać
  • Krystian Pabiniak – Foto-Higiena Gać
  • Piotr Gembara – Orzeł Ząbkowice Śl.
  • Igor Wargin – Orzeł Ząbkowice Śl.
  • Marcin Buryło – Orzeł Ząbkowice Śl.
  • Łukasz Maciejewski – Orzeł Ząbkowice Śl.
  • Łukasz Szukiełowicz – Piast Nowa Ruda
  • Mateusz Poświstajło – Piast Nowa Ruda
  • Bartosz Chabrowski – Piast Nowa Ruda
  • Tobiasz Jarczak – Piast Żmigród
  • Oskar Majbroda – Piast Żmigród
  • Tomasz Wojciechowski – Piast Żmigród
  • Bartłomiej Kot – Polonia-Stal Świdnica
  • Sebastian Białasik – Polonia-Stal Świdnica
  • Piotr Kotyla – Polonia Trzebnica
  • Adam Bońkowski – Słowianin Woliborz
  • Szymon Brandl – Słowianin Woliborz
  • Wojciech Fościak – Karkonosze Jelenia Góra
  • Paweł Niemienionek – Karkonosze Jelenia Góra
  • Nikodem Siudak – Karkonosze Jelenia Góra
  • Kacper Sutor – Karkonosze Jelenia Góra
  • Tomasz Wroński – Sokół Marcinkowice
  • Łukasz Skolimowski – Polonia Środa Śląska 

  

2 thoughts on “Region’s Cup 2022/23. Zmiany w kadrze powołanej na konsultacje

  1. Ci to jak zwykle tylko swoich ze wschodu biorą, nic się nie zmienia.
    A we wschodniej 4 lidze jest wielu fajnych zawodników ale przecież trzeba brać swoich kolesiów.
    Patologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.