Nowy trener Śląska – jednak nie Brosz? Duża niespodzianka

Ivan Djurdjević ma zostać nowym szkoleniowcem Śląska Wrocław – poinformował na swojej stronie internetowej Przegląd Sportowy.

 

Derby Zagłębie – Śląsk na początek sezonu, Miedź jedzie do Radomia

Kto zostanie nowym trenerem Śląska Wrocław? Spekulacje na ten temat trwają od czasu rozstania WKS-u z Piotrem Tworkiem. Według mediów, kandydatem nr 1 władz klubu był Marcin Brosz, co więcej, niektórzy podawali nawet konkretne daty, kiedy miałby on zostać zaprezentowany jak szkoleniowiec Śląsk.

 

Może okazać się jednak, że to wszystko już nieaktualne. W środę, 1 czerwca, po południu Przegląd Sportowy na swojej stronie internetowej ogłosił, że trenerem Śląska zostanie Ivan Djurdjević, były trener Chrobrego Głogów. Według dziennika, „Śląsk równolegle negocjował także z Serbem i ostatecznie wybrał tę opcję”.

 

Przypomnijmy, że Djurdjević doprowadził głogowian w ostatnim sezonie do finału baraży o ekstraklasę. Chrobry ostatecznie przegrał po dramatycznym meczu z Koroną w Kielcach 2:3. Co ciekawe, Serb już kilka kolejek przed końcem sezonu ogłosił, że – po trzech latach – odchodzi z klubu bez względu na wynik końcowy.

 

Fot. Chrobry Głogów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.