B klasa Wrocław. Podział na grupy w sezonie 2022/23 [MAPA]

Poznaliśmy podział na grupy wrocławskiej B klasy w sezonie 2022/23. Tradycyjnie rywalizacja będzie toczyła się w 9 grupach. Mogą nas czekać jeszcze drobne korekty.  

 

A klasa Wrocław w sezonie 2022/23 [PODZIAŁ NA GRUPY, MAPA]

W czwartek (7 lipca) poznaliśmy podział grup wrocławskiej B klasy na sezon 2022/23. Na dziś mamy w B klasie 114 drużyn, które zagrają w 9 grupach. Jedna grupa jest na razie 14-zespołowa, cztery grupy są 13-zespołowe i cztery ? 12-zespołowe.

 

Piszę na razie, bo niemal pewne jest, że dojdzie jeszcze do korekt grup, zwłaszcza że mogą jeszcze pojawić się nowe drużyny. 

 

 

B klasa Wrocław sezon 2022/23

Grupa I

  • Pirania Radziądz
  • Kometa Krzelów
  • Olimpia Godzięcin
  • Orkan Borzęcin
  • Zryw Głębowice
  • Lech Barkowo
  • Ruch Warzęgowo
  • KS Piotrkowice
  • Herosi Stary Wołów
  • LKS Krościna Wielka
  • Piast II Żmigród
  • Sokół Wielka Lipa
  • Tajfun Przedkowice

 

Grupa II

  • Bór Oborniki Śląskie
  • Sparta Będkowo
  • Sokół Ujeździec Wielki
  • Płomień Wisznia Mała
  • Sokół Ujeździec Mały
  • Dąb Kuraszków
  • Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Masłowia Masłów
  • Malinka Malin
  • Grom Kryniczno-Ligota Piękna
  • Błyskawica Szewce
  • Orzeł Biedaszków Wielki
  • KS Postolin

 

Grupa III

  • KS Dobroszów
  • AP Oleśnica
  • Polonia Grabowno Wielkie
  • Pogoń Cieszków
  • Aktywne Łazy
  • KS Dziadowa Kłoda
  • Pogoń II Syców
  • Widawa Stradomia
  • Piast Dobrzeń
  • Olimpia Bukowinka
  • Grom Szczodrów
  • Zenit II Międzybórz
  • Boguszyce Osiedle

 

Grupa IV

  • Piast Nadolice
  • KS Gręboszyce
  • KP 99 Śliwice
  • Piast Miłocice
  • Burza Dębina
  • Widawa Grędzina
  • LZS Solniki Małe
  • Błękitni Krzeczyn
  • GKS II Mirków
  • Pogoń Kopalina
  • GKS Kątna
  • Zalesie Wójcice
  • UKS Kiełczów Academy

 

Grupa V

  • Burza Chwalibożyce
  • Czarni Sobocisko
  • Orzeł Święta Katarzyna
  • Błękitni Siedlce
  • Szaluna Zębice
  • Sparta Wrocław
  • Jankowianka Wierzbno
  • Polonia Godzikowice
  • Zorza Zabardowice
  • Rzemieślnik Oława
  • Zorza Niemil
  • Korona Osiek

 

Grupa VI

  • Ognisko Przeworno
  • KP 86 Borek Strzeliński
  • Feniks Pławna
  • KS Kurów
  • Orzeł Biały Kościół
  • Czarni Kondratowice
  • Zryw Chociwel
  • LZS Stary Śleszów
  • Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Polonia II Jaksonów
  • Zieloni Wilczkowice
  • Pogoń Wrocław

 

Grupa VII

  • Galakticos II Solna
  • Tarant Krzyżowice
  • LKS Sadków
  • Puma Pietrzykowice
  • WKS II Wierzbice
  • GLKS Mietków
  • MKS Magnice
  • PKS Augustyn
  • Sokół II Smolec
  • LZS Zabłoto
  • KP Kąty Wrocławskie
  • KP Kobierzyce
  • Sporting Wrocław

 

Grupa VIII

  • Zjednoczeni Łowęcice
  • KS Brzeg Dolny
  • Kusy Pogalewo
  • Odra Uraz
  • Wulkan Ogrodnica
  • Błękitni Chwalimierz
  • Pagel Komorniki
  • Orzeł Bukówek
  • Jeziorka Zakrzów
  • Błękitni Jerzmanowo
  • Spartan Marszowice
  • OSP Krzydlina Mała

 

Grupa IX

  • Dąb Pruszowice
  • Iskra Pasikurowice
  • Burza Godzieszowa
  • Maślice Wrocław
  • Sparta II Wrocław
  • Silesia Szymanów
  • Tomtex Widawa II Wrocław
  • Lwy Wrocław
  • Wratislavia II Wrocław
  • MKS Sołtysowice
  • Orzeł II Pawłowice
  • Różanka Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.