Dolnośląskie sparingi LATO 2022. Wyniki meczów kontrolnych [22.-24.07]

Dolnośląskie sparingi lato 2022. Przygotowania do nowego sezonu zespołów z niższych lig idą pełną parą. Sprawdźcie najnowsze wyniki meczów kontrolnych.

 

Bramkarz Ślęzy Wrocław trafił do Piasta Żmigród

Mecze kontrolne zespołów z niższych lig ? od III ligi w dół piłkarskiej piramidy – trwają na całego. Oto najnowsze wyniki sparingów z weekendu oraz minionego tygodnia (lista będzie na bieżąco uzupełniana, wpisujcie mecze i wyniki w komentarzach i na facebooku). 

 

  • Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica 2:1
  • Chrobry II Głogów ? Polonia-Stal Świdnica 2:2
  • Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław 2:7

 

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie – Brazola Sport 3:0
  • Słowianian Wolibórz – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 
  • Piast Żmigród – Korona Piaski 2:2
  • Rawia Rawicz – Piast Żmigród 0:1
  • Piast Żmigród – Obra Kościan 0:1
  • Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa 2:1
  • Sokół Marcinkowice – LZS Starowice Dolne 3:2
  • Wratislavia Wrocław – Galakticos Solna 2:6
  • Galakticos Solna – Mewa Kunice 6:1
  • Polonia Nysa – Moto Jelcz Oława 1:2
  • Piast Lutynia – Barycz Sułów 1:5
  • Piast Nowa Ruda – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2:3
  • AKS Strzegom – Górnik Wałbrzych 0:0
  • Polonia Bielany Wrocławskie – Polonia Trzebnica 4:1
  • MKS Kluczbork – Lechia Dzierżoniów 2:2
  • Polonia Środa Śląska – KS Łozina 16:0
  • Polonia Bystrzyc Kłodzka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:1
  • Sparta Rudna – Prochowiczanka Prochowice 0:20
  • Jaworzanka Jawor – MKP Wołów 4:2
  • Jaworzanka Jawor – Czarni Dziewin 9:4
  • Gryf Gryfów Śląski – Victoria Jelenia Góra 0:0
  • Iskra Kochlice – Odra Ścinawa 5:4
  • Iskra Kochlice – Granit Roztoka 3:2
  • MKP Wołów – Odra Ścinawa 4:3
  • Górnik Złotoryja – Prochowiczanka Prochowice 4:1
  • Karkonosze Jelenia Góra – Carina Gubin 2:2
  • BKS Bolesławiec – Promień Żary 2:1
  • Gryf Gryfów Śląski – Karkonosze Jelenia Góra JUN
  • Łużyce Lubań – Slovan Liberec JUN 1:3

 

  • Odra Lubiąż – KS Legnickie Pole 1:5 
  • Strzelinianka Strzelin – Orzeł Marszowice 2:2
  • Wratislavia – Zefka Kobyla Góra 1:0
  • Sparta Będkowo – Sokół Kaszowo 2:1
  • Unia Szklary Górne – Victoria Orzeszków
  • Lotnik Twardogóra – Widawa Bierutów 0:2
  • Wiwa Goszcz – Rokita Brzeg Dolny 3:2
  • Płomień Wisznia Mała – Sparta Wszemirów
  • Zalesie Wójcice – Pogoń Kopalina
  • Żubry Smarchowice Śl. – Grom Szczodrów
  • Polonia Miłoszyce-Muchobór Wrocław 5:1
  • Barycz Milicz – Pogoń Cieszków 5:1
  • Sparta Skarszyn – Perła Węgrów
  • Czarni Jelcz-Laskowice – KS Żórawina
  • LZS Stary Śleszów – Orzeł Biały Kościół
  • Świteź Wiązów – Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Czarni Kondratowice – Esthetic Ludów Śląski
  • Czarni Białków – Zryw Głębowice
  • UKS Karnków – Korona Pecz-Szczawin 2:2
  • Orkan Borzęcin – Biedaszków 2:5
  • GKS Mirków – Bresna Brzeźno 5:0
  • Puma Pietrzykowice – Lwy Wrocław 8:0 
  • Dąb Pruszowice – WKS Kątna
  • Piast Lutynia – Widawa Kiełczów 
  • Rodło Granowice – Legsad Kościelec 4:8
  • Sokół Jerzmanowa- Pogoń Góra 3:1
  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Kaczawa Bieniowice 5:1
  • Czarni Rokitki – GKS Raciborowice
  • Górnik Lubin – VSB Zryw Kłębanowice
  • Gwardia Białołęka – MKS Nowe Miasteczko 1:4
  • Kalina Sobin – Iskra Księginice 2:7
  • Krokus Kwiatkowice – Unia Miłoradzice 2:5
  • Orzeł Szlichtyngowa – Perła Potoczek 2:3
  • Włókniarz Mirsk – Kwisa Świeradów Zdrój 5:5
  • Olimpia Kowary – Lechia Piechowice 2:1
  • Piast Zawidów – Orzeł Platerówka 11:0
  • Nysa Zgorzelec – WKS Żarki Średnie 4:1
  • Stella Lubomierz – Orzeł Mysłakowice 3:8
  • Granica Miłoszów – Gryf II Gryfów Śląski 4:5
  • Lechia Piechowice – Lotnik Jeżów Sudecki 1:1
  • Włókniarz Mirsk – Stella Lubomierz 5:3
  • Victoria Ruszów – Szprotavia Szprotawa 4:5
  • Hutnik Pieńsk – LZS Kościelnik 1:3
  • Sokół Krzywa – GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • Górnik Węgliniec – SV Einheit Kamenz 2:5
  • KS Łomnica – Orzeł Wojcieszów 2:1
  • Czarni Lwówek Śląski – WKS Pilchowice 5:0
  • Iskra Małomice – Leśnik Osiecznica 6:0
  • Błękitni Studniska Dolne – Nysa Zgorzelec 2:7 
  • Bielany Biedrzychowice – Potok Karpniki 5:6
  • Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary 0:1
  • Mitex Podgórzyn – TS Wojanów
  • Chrobry Nowogrodziec – Chojnowianka Chojnów 4:2
  • Skalnik Rębiszów – Fatma Pobiedna 2:5
  • Orzeł Mysłakowice – Kwisa Świeradów Zdrój 4:1
  • Granica Bogatynia – Włókniarz Leśna 2:1
  • Orlik Okmiany – GKS Warta Bolesławiecka
  • Czarni Przedwojów – Zagłębie Wałbrzych
  • FC Karpacz – Czarni Strzyżowiec
  • KS II Łomnica – Skalnik Czarny Bór
  • Orzeł Platerówka – Cosmos Radzimów
  • Górnik Węgliniec – SV Einheit Kamenz 2:5
  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia – KS Polanica-Zdrój
  • Polonia-Stal Świdnica JUN – Zdrój Jedlina-Zdrój 5:5
  • Orzeł Lubawka – Banik Zacler 3:2
  • Unia Złoty Stok – Iskra Jaszkowa
  • Grom Witków – LKS Marcinowice 3:6

źródło: własne, 4ligadoloslaska.futbolowo.pl, jg24.pl

 

3 thoughts on “Dolnośląskie sparingi LATO 2022. Wyniki meczów kontrolnych [22.-24.07]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.