Powrót skrzydłowego. Duże wzmocnienie Polonii-Stali

Michał Orzechowski wraca do Świdnicy, którą opuścił jeszcze jako trampkarz. Teraz z bagażem doświadczeń choćby z ekstraklasy, wzmocni Polonię-Stal w IV lidze.

 

Ruszają mistrzostwa Polski UEFA Region?s Cup. Oto terminarz

21-letni dziś skrzydłowy bronił barw Polonii-Stali do końca sezonu 2015/2016. Ze Świdnicy przeniósł się do AKS-u SMS Łódź, a po dwóch latach trafił do Lechii Dzierżoniów. Jako nastolatek w III lidze wystąpił w 33 spotkaniach, notując 7 goli, a do tego zaliczył mecz przeciwko Jagiellonii Białystok w Pucharze Polski. 

 

Dobra gra w sezonie 2018/2019 zaowocowała transferem do pierwszoligowej ekipy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W swoim pierwszym sezonie na zapleczu ekstraklasy zaliczył 7 spotkań, strzelając gola przeciwko Sandecji Nowy Sącz. Jesień sezonu 2020/2021 świdniczanin spędził w Termalice, a wiosną został wypożyczony do drugoligowych Wigier Suwałki. Łącznie w I i II lidze, a także rozgrywkach centralnych Pucharu Polski rozegrał 25 spotkań, z czego 20 w wyjściowej jedenastce. W ostatnim sezonie 2021/2022 wystąpił w pięciu oficjalnych meczach w barwach ekstraklasowego Bruk-Betu Termalica Nieciecza (cztery ligowe i jeden Pucharu Polski), a wiosną został wypożyczony do II ligowego Zniczu Pruszków (11 pojedynków o punkty). 

 

Teraz 21-latek wraca do Świdnicy i zasila szeregi IgnerHome Polonii-Stal.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.