Trzy transfery rezerw Miedzi? Trener liczy też na graczy z ?jedynki?

Trzech nowych graczy ma zasilić III-ligowe rezerwy Miedzi Legnica. Trener Hubert Łysy liczy również na graczy z szerokiej kadry pierwszego zespołu.

 

Rewolucja na Kłokoczycach. W III lidze zobaczymy mocno odmłodzoną Ślęzę

W weekend startuje nowy sezon III ligi. Rezerwy Miedzi przystąpią do rozgrywek z kadrą złożoną przede wszystkim z młodych graczy Akademii Piłkarskiej. Do zespołu prawdopodobnie dołączy trzech nowych zawodników. – Przez pierwsze dwa tygodnie przewinęło się kilkunastu zawodników testowanych. Spośród nich mamy nadzieję, że uda nam się zatrzymać trzech graczy. Prowadzimy aktualnie rozmowy z ich klubami. Mam nadzieję, że już w sobotę wyjdą na boisko ? powiedział klubowej stronie Huber Łysy, trener Miedzi II.

 

Szkoleniowiec legniczan ma również nadzieję, że będzie mógł korzystać z zawodników z szerokiej kadry I drużyny, którzy akurat nie znajdą uznania w oczach trenera Wojciecha Łobodzińskiego. Dało to dobry efekt choćby w zremisowanym meczu z rezerwami Pogoni Szczecin.

 

Ci zawodnicy dają ogromną jakość i pomagają nam zrobić dobry wynik. Młodzi gracze przy nich nabiorą większego doświadczenia ? dodał Łysy.

 

Według szkoleniowca, celem rezerw Miedzi na nowy sezon jest miejsce w środku tabeli. – Aby nie martwić się pod koniec sezonu o utrzymanie i ogrywać młodych zawodników, których mamy w kadrze. To jest nasz cel – rozwijać ich po to, by w przyszłości najlepsi z nich mieli szansę trafić do pierwszej drużyny Miedzi ? podsumował Hubert Łysy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.