Przełożona inauguracja. Beniaminek okręgówki wciąż buduje kadrę na nowy sezon

Mecz 1. kolejki wrocławskiej okręgówki Pogoń Miękinia – Orzeł Marszowice został przełożony na 31 sierpnia. Powodem są kłopoty kadrowe gospodarzy, którzy wciąż budują kadrę, a przy okazji zapraszają na treningi do Miękini.

 

Okręgowy Puchar Polski. Wyniki meczów na Dolnym Śląsku

Mecz Pogoni Miękinia z Orłem Marszowice zaplanowany był na sobotę, 13 sierpnia. – Drużyna Pogoni poprosiła nas o zmianę daty meczu, w związku z problemem skompletowania kadry zespołu. Nie ukrywamy, iż wolelibyśmy rozpocząć sezon w najbliższą sobotę jednak nie możemy być obojętni na problemy naszych przeciwników, ponieważ sami nie chcielibyśmy znaleźć się w podobnej sytuacji. Nie chcemy również jechać na mecz i rozgrywać go w nierównych warunkach, grając 11 na 7-8 przeciwników – czytamy na klubowym fanpage’u Orła.

 

Przełożony mecz odbędzie się w środę, 31 sierpnia, w Marszowicach.

 

Tymczasem Pogoń cały czas zaprasza zawodników. – Jeśli jeszcze nie znalazłeś drużyny, a chciałbyś pograć w okręgówce, to zapraszamy do naszego klubu. Treningi w tym tygodniu czwartek i piątek godz. 19, a w następnym: poniedziałek, środa, czwartek również o 19 – informuje klub z Miękini. Więcej informacji pod nr tel. 609 760 319.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.