1:23 w meczu wrocławskiej okręgówki. „Szacunek za podjęcie rękawicy”

Pogoń Miękinia wróciła do gry we wrocławskiej okręgówce. Debiut był jednak bolesny – porażka 1:23 w meczu z Pogonią Oleśnica.

 

Polonia liderem z kompletem punktów. Kobierzyce “rzucają ręcznik”?

W niedzielę, 28 sierpnia, miały odbyć się dwa mecze wrocławskiej okręgówki. Spotkanie Bresna Brzeźno – Piast Żerniki Wrocław zostało jednak odwołane z powodu boiska, które nie za bardzo nadawało się do gry z powodu opadów deszczu.

 

W drugim meczu spotkały się Pogoń Miękinia i Pogoń Oleśnica. Dla beniaminka był to debiut w okręgówce, bowiem jego pierwszy mecz (z Orłem Marszowice) został przełożony, a drugi (z Błyskiem Kuźniczysko) oddany walkowerem.

 

Zespół z Miękini jeszcze jednak się nie poddaje. Do trzeciego spotkania udało się podejść, choć mecz z Pogonią Oleśnica okazał się bolesną lekcją. Goście wygrali bowiem 23:1. – Szacunek dla drużyny gospodarzy za podjęcie rękawicy i walkę do końca – czytamy na klubowym fanpage’u oleśniczan.

 

W najbliższą środę Pogoń zagra zaległy mecz z Orłem i z pewnością faworytem nie będzie. W Miękini jednak robią wszystko, by nie oddać sezonu bez walki. Do końca okienka transferowego mają do drużyny dołączyć jeszcze nowi zawodnicy.

 

fot. Pogoń Oleśnica facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.