Hit okręgówki dla Polonii, choć Zenit szybko prowadził 2:0

W meczu na szczycie wrocławskiej okręgówki Polonia Bielany Wrocławskie pokonała Zenita Międzybórz 4:2.

III liga. Ślęza wygrywa w doliczonym czasie gry

Wydarzeniem kolejki we wrocławskiej okręgówce był mecz w Bielanach Wrocławskich, gdzie gościł lider z Międzyborza. Goście świetnie rozpoczęli spotkania, bo już w 4. min. z rzutu karnego trafił Piotr Kotwa. Ten sam zawodnik cztery minuty później podwyższył na 2:0 dla gości.

Łatwo przyszło, łatwo poszło – można podsumować kolejne minuty. W 15. min. gospodarze złapali kontakt, a w 20. min. był już remis 2:2.

Po zmianie stron strzelali już tylko gospodarze. Ostatecznie Polonia wygrała 4:2, a na listę strzelców wpisali się Miłosz Paprocki, Karol Siódmiak, Maciej Sepetowski i Radosław Karasek.  Zespół z Bielan Wrocławskich zrównał się punktami z niepokonanym do soboty Zenitem i został nowym liderem.