Derby dla Wratislavii, porażka lidera z Międzyborza. Sześć goli Gacka

Zenit przegrał z Orłem Pawłowice, Wratislavia zrównała się punktami z liderem. Mecz kolejki dla Pogoni Oleśnica. Marek Gacek strzelił 6 goli, pięć – Andrii Melnyk.

 

Mecz Moto-Jelcz Oława – Górnik Wałbrzych przerwany. Policja wkroczyła do akcji

Meczem kolejki było spotkanie w Oleśnicy, w którym Pogoń podejmowała Polonię Bielany Wrocławskie. Goście prowadzili po trafieniu Macieja Sepetowskiego, na które przed przerwą odpowiedział Mateusz Jendryca. Zwycięskiego gola dla gospodarzy w 65. min. strzelił Jakub Perlik.

 

W derbach Wrocławia Piast Żerniki podejmował Wratislavię. Goście wygrali 3:0, a na listę strzelców wpisali się Wiktor Rafalski, Robert Pikulicki oraz Kacper Janc.

 

Wratislavia zrównała się punktami z liderem z Międzyborza, który w niedzielę przegrał we Wrocławiu z Orłem Pawłowice 2:4. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Grzegorza Urbaniaka, na którego odpowiedział Rafał Smyrski. Po przerwie Orzeł strzelił trzy kolejne gole, a na listę strzelców wpisali się Cezary Wyglądacz oraz dwa razy Mikołaj Połomka. Pod koniec meczu wynik na 4:2 ustalił Oleksandr Shutiak.

 

Dobrą serię kontynuuje GKS Mirków, który wygrał w Marszowicach. Po pół godziny gry goście prowadzili 4:0, a bramki strzelali Jakub Berkowicz, Kamil Szewczyk – 2 i Łukasz Deneka. Po przerwie gospodarze szybko strzelili dwa gole (Łukasz Kucyniak i Adrian Okoń), ale do remisu nie zdołali już doprowadzić. Wynik na 5:2 dla mirkowian ustalił Filip Skórnica.

 

W Sycowie spotkali się dwaj beniaminkowie – Pogoń podejmowała Bresnę Bresna. Goście objęli prowadzenie w 7. min. po golu Pawła Gryza. Do przerwy padły jeszcze dwa gole dla przyjezdnych – trafił ponownie Gryz, a jeden gol był samobójczy. Po przerwie gospodarze starali się odwrócić losy meczu, ale nadziewali się na kontry gości. Ostatecznie Bresna – po dwóch golach Dawida Molskiego – wygrała 5:1.

 

W Wierzbicach gościła Strzelinianka, ale wróciła do domu z zerowym dorobkiem punktowym. WKS wygrał 2:0 po golach Adama Szara i Tomasza Rajczakowskiego.

 

W Kuźniczysku gościł młody zespół z Kobierzyc. Gospodarze błysnęli skutecznością wygrywając 17:0. Gole strzelali: Andrii Melnyk – 5, Wojciech Zalewski – 4, Szymon Zawada – 3, Kacper Leszczyński – 2, Bartosz Figaszewski, Grzegorz Kazimierowicz oraz Józef Stangret.

 

Ostre strzelanie również z Wołowie, gdzie przyjechała Pogoń Miękinia. Gospodarze wygrali 11:0, a sześc goli zdobył Marek Gacek. Po jednym trafieniu dołożyli Adam Judziński, Kamil Miłkowski, Janusz Rosa, Sebastian Supranionek i Michał Warpas.

 

8. kolejka

  • Pogoń Oleśnica – Polonia Bielany Wrocławskie 2:1
  • Piast Żerniki – Wratislavia Wrocław 0:3
  • Orzeł Marszowice – GKS Mirków 2:5
  • Błysk Kuźniczysko – GKS Kobierzyce 17:0
  • Pogoń Syców – Bresna Brzeźno 1:5
  • WKS Wierzbice – Strzelinianka Strzelin 2:0
  • MKP Wołów – Pogoń Miękinia 11:0
  • Orzeł Pawłowice – Zenit Międzybórz 4:2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *