Zmiana trenera w Sułowie. Kudyba będzie ratował IV ligę dla Baryczy

Janusz Kudyba został trenerem seniorów Baryczy Sułów, zespołu ze wschodniej grupy IV ligi. Cel jest jeden – utrzymanie w lidze.

 

UEFA Region’s Cup. Znamy wszystkich finalistów. Gdzie odbędzie się turniej finałowy?

Zmiana trenera Baryczy Sułów. Janusz Kudyba zastąpił Kacpra Walczyka na stanowisku trenera pierwszego zespołu. – Trener Kudyba związał się z zespołem do końca bieżącego sezonu IV ligi i zadebiutuje na ławce trenerskiej w najbliższym meczu przeciwko Zamek Kamieniec Ząbkowicki – informuje klub z Sułowa.

Cel jest jasny – utrzymanie w IV lidze. Barycz po 12 meczach, z 12-stoma punktami na koncie zajmuje 14. miejsce w tabeli. Obecnie sułowianie nie wygrali od sześciu spotkań, z których aż pięć przegrali.

Ostatnio Janusz Kudyba odnowił trenerską licencję. – 61-letni szkoleniowiec jako piłkarz znany jest z występów m.in. w Śląsku Wrocław, Zagłębiu Lubin oraz Motorze Lublin. Natomiast jako trener posiada bogate CV, gdyż pracował na szczeblu centralnym takich klubach jak m.in. Miedź Legnica, Zagłębie Sosnowiec, czy Górnik Polkowice. Warto dodać, iż wyszkolił wielu znakomitych piłkarzy, którzy mieli okazję grać na poziomie Ekstraklasy. Trener Kudyba posiada licencję UEFA PRO – informuje Barycz na swoim facebookowym fanpage’u.

 

Fot. Barycz Sułów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *