4LigaWschód. Remis w Pieszycach, wygrana Moto-Jelcza w Stolcu

Dwa mecze 14. kolejki wschodniej grupy IV ligi odbyły się w piątek, 11 listopada. W Pieszycach w konfrontacji Lechii z Sokołem padł remis, a w Stolcu wygrał zespół z Oławy.

Zmiana trenera w Sułowie. Kudyba będzie ratował IV ligę dla Baryczy

W świąteczny piątek 11 listopada odbyły się dwa mecze 14. kolejki wschodniej grupy IV ligi. W Dzierżoniowie Lechia podejmowała Sokoła Marcinowice. Gospodarze przystąpili do spotkania po sześciu wygranych z rzędu (i ośmiu meczów bez porażki), ale swojej serii nie przedłużyli. Goście wyszli na prowadzenie po bramce Roberta Sobieraja, a pod koniec I połowy wyrównał Damian Bogacz. Po zmianie stron przeważali lechiści, ale goście zdołali utrzymać korzystny dla siebie remis.

Remis dzierżoniowian to zapewne dobra wiadomość dla Słowianina Wolibórz i Piasta Żmigród, czyli dotąd dwóch prowadzących zespołów, które w sobotę zmierzą się… w bezpośrednim meczu na szczycie.

W drugim meczu Skałki Stolec podejmowały Moto-Jelcza Oława. Goście wygrali 1:0, a jedynego gola meczu na początku II połowy spotkania zdobył Janusz Gancarczyk.