Co za gol weterana! Grający trener Energetyka w świetnej formie

Marcin Józefowicz mimo 45 lat na karku nie przestaje zadziwiać formą. W ostatniej kolejce wrocławskiej A klasy zdobył dwie bramki dla Energetyka Siechnice, którego jest też… trenerem. Jedna z bramek była wyjątkowej urody.   

 

Mecz przerwany w 8. minucie. Koszmar na boisku w A klasie

W minionej kolejce IV grupy wrocławskiej A klasy Energetyk Siechnice grał na wyjeździe z Kwarcytem Jegłowa. Goście wygrali 4:1, a dwie bramki dla siechniczan zdobył Marcin Józefowicz. 45-letni napastnik od niedawna jest grającym trenerem, ale jak widać, forma strzelecka od nowych obowiązków nie spadła. Zwłaszcza drugi gol Józefowicza (na 3:1) był kapitalny, gdy weteran – nie tylko polskich boisk – idealnie przymierzył z rzutu wolnego.

 

Dodajmy, że pozostałe bramki strzelali Paweł Szymiczek i Kamil Krzanowski dla gości, a dla gospodarzy trafił Marek Tabor.

 

Przypomnijmy, że Józefowicz to wieloletni kapitan Energetyka, a grającym trenerem został już po raz drugi (poprzednio na wiosnę 2021 roku). Bieżący sezon jest jego jedenastym w żółto-czarnych barwach. To niezwykle doświadczony zawodnik, nie tylko z racji wieku. W swoim piłkarskim CV znajdują się m.in. Moto-Jelcz Oława, Pogoń Oleśnica, Arka Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz kluby greckie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *