Lesław Karbownik nie jest już trenerem A-klasowej Zorzy

Lesław Karbownik nie jest już trenerem Zorzy Pęgów, zespoły z wrocławskiej A klasy.

 

Co za gol weterana! Grający trener Energetyka w świetnej formie

Lesław Karbownik został trenerem Zorzy Pęgów w lipcu br. We wtorek, 15 listopada, klub poinformował, że rozstał się ze szkoleniowcem. – Zarząd klubu Zorza Pęgów chciałby poinformować, że Lesław Karbownik przestał pełnić rolę szkoleniowca zespołu seniorów. Z tego miejsca zarząd wraz z zawodnikami, chciałby bardzo gorąco podziękować trenerowi Leszkowi za ogrom wiedzy, zaangażowania oraz pracy włożonej w nasz zespół – czytamy na klubowym fanpage’u.

 

Zorza obecnie zajmuje się 13. miejsce w tabeli grupy II wrocławskiej A klasy. Został jej jeden mecz do rozegrania, z sąsiadem z tabeli Orlą Korzeńsko. – Trener odcisnął duże piętno na zespole. Chociaż wyniki nie były takie, jakich byśmy się spodziewali, to wiemy, że wiedza przekazana Nam przez trenera Leszka zaprocentuje w przyszłości, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Trenerze, dziękujemy za wszystko i do zobaczenia na piłkarskim szlaku – informuje klub.

 

Dodajmy, że Lesław Karbownik w ostatnich latach związany był z Błyskiem Kuźniczysko. Prowadził ten zespół od wiosny 2018 roku z półroczną przerwą wiosną 2021 roku. Wtedy objął zagrożony degradacją z IV ligi Sokół Wielka Lipa. Mimo wielu zmian kadrowych, Sokół pod jego wodzą utrzymał się w grupie wschodniej. Latem 2021 roku wrócił do Kuźniczyska, który grał już wtedy w okręgówce. W minionym sezonie Błysk utrzymał się – mimo spadku aż siedmiu drużyn – na tym poziomie rozgrywkowym. Po sezonie do Kuźniczyska z Sułowa trafił Dominik Piotrowski, a Karbownik został szkoleniowcem Zorzy.

 

Fot. Zorza Pęgów facebook

 

Fot. Zorza Pęgów facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *