Argentyna – Arabia Saudyjska TV ONLINE. Gdzie obejrzeć? Transmisja

Argentyna – Arabia Saudyjska TV ONLINE. MŚ Katar 2022, grupa C mecz Argentyna – Arabia Saudyjska we wtorek, 22 listopada. Gdzie obejrzeć Argentyna – Arabia Saudyjska na żywo?

 

Argentyna – Arabia S. online

We wtorek, 22 listopada 2022, w mistrzostwach świata w Katarze rozpoczyna się rywalizacja w grupie C, w której gra reprezentacja Polski. Zanim jednak biało-czerwoni zmierzą się z Meksykiem, na boisko wybiegną reprezentacje Argentyna i Arabia Saudyjska. Zespół z Ameryki Płd. jest zdecydowanym faworytem nie tylko we wtorkowym spotkaniu, ale w całej grupie C na mundialu w Katarze.

 

„Albicelestes” nie przegrali meczu od 36 spotkań. Nie wydaje się, żeby Arabia Saudyjska była w stanie przerwać tę passę. Oczy kibiców będą z pewnością skierowane na Leo Messi’ego, dla którego będzie to piąty – i ostatni – mundial w karierze. – Jest taki jak zwykle – pełen entuzjazmu przed mistrzostwami świata. Cieszy się każdą chwilą z kolegami z drużyny, każdą sesją treningową, całym procesem – powiedział o jednym z najlepszych piłkarzy w historii Lionel Scaloni, trener Argentyny.

 

Argentyna – Arabia S. online

Mistrzostwa świata w Katarze to dla Arabii Saudyjskiej szósty mundial. Czy będzie lepszy od poprzednich? – Teraz wydaje się, jakbyśmy znali się od lat. Ale piłka nożna taka jest – kiedy wygrywasz mecze, wszystko widać w różowych kolorach. Jednak powinniśmy być gotowi na trudniejsze testy, ponieważ łatwo jest przegrać serię meczów, więc musimy być również odporni psychicznie – powiedział Francuz Hervé Renard, selekcjoner Arabii Saudyjskiej.

 

O której mecz Argentyna – Arabia Saudyjska?

Mecz grupy C mistrzostw świata w Katarze Argentyna – Arabia Saudyjska rozpocznie się o godz. 11.

 

Wyniki meczów Argentyna – Arabia Saudyjska

  • Arabia Saudyjska – Argentyna 0:0
  • Argentyna – Arabia Saudyjska 3:1
  • Argentyna – Arabia Saudyjska 2:0
  • Argentyna – Arabia Saudyjska 2:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *