Polska – Meksyk gdzie obejrzeć? MŚ Katar 2022: o której mecz Polska – Meksyk?

Polska – Meksyk gdzie obejrzeć? O której godzinie mecz Polska – Meksyk? MŚ Katar 2022 mecz Polski z Meksykiem we wtorek, 22 listopada.  

 

Polska – Meksyk online

Reprezentacja Polski rozpoczyna mistrzostwa świata w Katarze. Mecz Polska – Meksyk już we wtorek, 22 listopada 2022 roku, na stadionie w Dausze. Eksperci, ale także kibice, nie mają wątpliwości. Pierwsze stracie na mundialu będzie miało zasadnicze znaczenie. Porażka może bardzo ograniczyć szanse awansu, zwycięstwo z kolei otworzy przed biało-czerwonymi szeroką drogę do wyjścia z grupy. – Znam już skład, piłkarze dowiedzą się o nim podczas wieczornej odprawy. Braliśmy pod uwagę to, kto obecnie występuje w klubach. Dlatego ustawienie, jakie zaproponujemy będzie wynikało z obecnej sytuacji – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej Czesław Michniewicz, selekcjoner reprezentacji Polski.

 

Na szczęście trener naszej kadry nie ma problemów wynikających z urazów czy kontuzji. Może zestawić najsilniejszą – według niego – wyjściową jedenastkę. Prawdopodobnie z czterema obrońcami z linii defensywnej.

 

Meksykanie doskonale zdają sobie sprawę z wagi wtorkowego spotkania. – Pierwszy mecz może zadecydować o dalszym przebiegu turnieju. Mamy mocnych rywali w grupie – przyznał Gerardo Martino, argentyński selekcjoner Meksyku.

 

Polska – Meksyk online

Nie będzie on mógł skorzystać z najmocniejszego składu. Z powodu groźnej kontuzji nie zagra m.in. Jesus Corona, problemy zdrowotne ma inny gwiazdor reprezentacji – Raul Jimenez.

 

O której mecz Polska – Meksyk?

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na mundialu w Katarze we wtorek, 22 listopada. Początek spotkania Polska – Meksyk o godz. 17.

 

Wyniki meczów Polska – Meksyk

  • Polska – Meksyk 0:1
  • Polska – Meksyk 1:1
  • Meksyk – Polska 1:1
  • Meksyk – Polska 3:1
  • Meksyk – Polska 5:0
  • Polska – Meksyk 3:1
  • Meksyk – Polska 1:2
  • Meksyk – Polska 0:1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *