Connect with us

Wrocław

B-klasowy zespół z Wrocławia zaprasza na otwarty trening

Published

on

otwarty trening

Vamos Wrocław, drużyna z B klasy, zaprasza chętnych zawodników na otwarty trening.

 

Dąb spadł do A klasy, choć ogłosił, że zostaje w okręgówce. Co się stało?

Oto ogłoszenie zespołu z Wrocławia:

Jak tam wasze plany na wakacje? Nasze są mocno sportowe. Już od połowy lipca ruszamy z treningami, poczynając od otwartego treningu dla wszystkich chętnych spróbować swoich sił w Vamos Wrocław.

Niech ostatnie mecze „arcyciekawego” turnieju Euro 2024 zmotywują was do własnej aktywności fizycznej i pokażcie nam swoje własne umiejętności we wtorek, 16 lipca, na stadionie „Oławka” na Niskich Łąkach.

 

Nieważna jest twoja przeszłość klubowa, ważne są twoje umiejętności. Vamos nie zamierza zwalniać tempa i w przyszłym sezonie od pierwszej kolejki zacząć na pełnej… prędkości. Już mamy na to odpowiedni jakościowo zespół, jednak jesteśmy otwarci na nowych zawodników, dlatego wpadnijcie sprawdzić, czy nasza atmosfera dynamizmu i kolorytu was przekona – informują wrocławianie.

Ważne! Prosimy o zgłoszenie deklaracji udziału w treningu poprzez komentarz lub wiadomość prywatną FB/IG, abyśmy mogli lepiej zaplanować dla was owe wydarzenie – dodaje klub.

Więcej na grafice poniżej.

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

A klasa

Trener szuka klubu we Wrocławiu lub okolicach miasta

Published

on

Trener szuka drużyny do poprowadzenia w A lub B klasie we Wrocławiu albo okolicach miasta.

 

Beniaminek wrocławskiej A klasy szuka zawodników i zaprasza na treningi

Trener szuka drużyny seniorów występującej w A klasie lub B klasie we Wrocławiu albo okolicach miasta. Zainteresowane kluby mogą kontaktować się pod nr tel. 721 663 758.

 

Continue Reading

A klasa

Beniaminek wrocławskiej A klasy szuka zawodników i zaprasza na treningi

Published

on

drużyna szuka zawodników

Wratislavia II Wrocław, beniaminek A klasy, poszukuje zawodników i zaprasza na treningi otwarte.

 

Sześciu zawodników opuszcza wicemistrza okręgówki. W tym najlepszy strzelec

Wratislavia II Wrocław zaprasza na trening otwarty, który odbędzie się we wrotek, 23 lipca, przy ul. Dembowskiego 6/8. – Osoby zainteresowane sprawdzeniem się również na kolejnych treningach i meczach kontrolnych zapraszamy do kontaktu z trenerem Sławkiem Maczugą pod nr tel. 504 545 132 – informuje Wratislavia.

 

Klub posiada również zespół w lidze okręgowej. Osoby wyróżniające się mają możliwość treningów z pierwszym zespołem, jak również gry w oficjalnych meczach.

Continue Reading

Wrocław

Drużyna z wrocławskiej B klasy szuka sparingpartnerów

Published

on

sparinpartnerzy poszukiwani

Odra Kotowice, drużyna z wrocławskiej B klasy, szuka sparingpartnerów.

 

Już oficjalnie. Nowy trener wicemistrza IV ligi

B-klasowa Odra Kotowice szuka sparingpartnerów w dwóch terminach – na 11 i 18 sierpnia. – Mamy sędziego na mecz i boisko. Proszę dzwonić pod nr tel. 512 087 569. Możemy również dojechać do rywala 20 km od Wrocławia – informuje klub z Kotowic.

 

Continue Reading

IV liga

Jeszcze młody, a już całkiem doświadczony. Nowy napastnik w Sułowie

Published

on

fot. Barycz Sułów

Filip Michalski został nowym zawodnikiem IV-ligowej Baryczy Sułów. 21-letni napastnik ma na koncie sporo meczów w II i III lidze.

 

Sześciu zawodników opuszcza wicemistrza okręgówki. W tym najlepszy strzelec

Filip Michalski pochodzi z Oławy, ale jest wychowankiem FC Wrocław Academy. Później grał w juniorach Śląska Wrocław w Centralnej Ligi Juniorów, a następnie przeniósł się do rezerw WKS-u. Po trzech latach trafił do II-ligowego Sokoła Ostróda, a po roku do III-ligowej Ślęzy Wrocław. W sumie 21-latek rozegrał ponad 80 meczów na poziomie II i III ligi.

 

Wierzymy, że Michalski będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny i kolejnym ważnym zawodnikiem zespołu, a jego duży potencjał rozwinie się w Dumie Doliny Baryczy – czytamy na profilu Baryczy na Facebooku.

Continue Reading

Śląsk

Śląsk poznał potencjalnych rywali w III rundzie eliminacji Ligi Konferencji

Published

on

Śląsk Wrocław UEFA Conference League

Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w III rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji. Jeśli wrocławianie przejdą Riga FC, zmierzą się ze zwycięskim zespołem z pary FC St. Gallen – Toboł.

 

Miał być turniej, ostatecznie o finałach EURO amatorów zdecyduje jeden mecz

W środę, 24 lipca, Śląsk Wrocław zmierzy się w pierwszym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji z zespołem Riga FC. Pierwsze spotkanie odbędzie się na wyjeździe, a rewanż zostanie rozegramy w czwartek, 1 sierpnia, na Tarczyński Arenie Wrocław (początek o godz. 20:30).

 

Jeśli wrocławianie przejdą Łotyszy, to w III rundzie eliminacji do Ligi Konferencji zagrają ze zwycięskim zespołem z pary FC St. Gallen (Szwajcaria) – Toboł (Kazachstan).

Continue Reading

Okręgówka

Sześciu zawodników opuszcza wicemistrza okręgówki. W tym najlepszy strzelec

Published

on

Sześciu zawodników opuszcza MKP Wołów, wicemistrza wrocławskiej okręgówki w poprzednim sezonie.

 

Wicemistrz wrocławskiej okręgówki ma nowego trenera

MKP Wołów pod wodzą nowego trenera Pawła Troniny przygotowuje się do nowego sezonu we wrocławskiej okręgówce. W ekipie wicemistrza z poprzednich rozgrywek zabraknie sześciu zawodników.

Okresu przygotowawczego z zespołem seniorów nie rozpoczęli następujący zawodnicy: Krzysztof Dziwer, Jakub Faustyniak, Marek Gacek (przeszedł do Rokity Brzeg Dolny – przyp. red.), Kacper Głowieńkowski, Łukasz Szmajda i Gabriel Wiktorowski. Wszystkim wymienionym serdecznie dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu i wkład sportowy, który wnieśli w rozwój naszego klubu. Panowie, życzymy Wam zdrowia i powodzenia na boisku – poinformował klub z Wołowa.

 

Wśród zawodników opuszczających zespół znalazł się więc również najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Kacper Głowieńkowski, który w 28 meczach strzelił 28 goli. Ma on trafić do jednego z klubów IV ligi.

Ponadto z powodu kontuzji nadal nie trenuje Oskar Juwa, a Oskar Bednarz jest sprawdzany przez zespół z wyższej ligi. – O tym, czy zobaczymy ich w barwach MKP w nadchodzącym sezonie poinformujemy w kolejnych postach – dodał MKP.

Continue Reading

To się czyta