Jarosław Krawczyk

Zaskakujące zmiany w bramce Ślęzy Wrocław

Do niespodziewanej zmiany w kadrze Ślęzy Wrocław, dokładniej między słupkami żółto-czerwonej bramki, doszło pod koniec okienka transferowego.

 

Ostatni dzień okienka transferowego na Dolnym Śląsku

Sebastian Idziorek miał był podstawowym golkiperem Ślęzy Wrocław. Grał już pod koniec ubiegłego sezonu, rozpoczął również obecne rozgrywki w podstawowym składzie. Wrocławianie kiepsko rozpoczęli sezon – porażki 0:6 i 0:1 – a Idziorek stracił miejsce między słupkami. Zastąpił go 18-letni Tomas Malisz.

 

Zmiany będą jednak znacznie poważniejsze, bowiem Sebastian Idziorek bieżący sezon spędzi w Pogoni Oleśnica. 21-letni bramkarz został wypożyczony do klubu ze Sport Track IV ligi z III-ligowej Ślęzy Wrocław. Idziorek jest wychowankiem Pogoni. Zanim trafił do Ślęzy wcześniej grał również we Wratislavii, Widawie Bierutów oraz MKP Wołów.

 

Pucharowa środa i… czwartek. Puchar Polski w okręgach [WYNIKI]

Tymczasem do Ślęzy Wrocław został zgłoszony… Jarosław Krawczyk. Doświadczony golkiper zakończył przygodę z piłką wraz z końcem poprzedniego sezonu. Właśnie jego następcą miał być Idziorek. Krawczyk wraca do klubu, ale nie będzie podstawowym bramkarzem ekipy Grzegorza Kowalskiego. – Zostałem zgłoszony do klubu, ale raczej na awaryjne sytuacje – kartki, kontuzje, itp. – wyjaśnił nam zawodnik. W kadrze III-ligowca jest jeszcze 18-letni Łukasz Palmowski.

 

Tymczasem Jarosław Krawczyk zdążył już ponownie zadebiutować w barwach Ślęzy w meczu Pucharu Polski z Galakticos Solna. Trzecioligowiec wygrał 8:0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *