Śląsk II - Bielawianka

Śląsk II wygrywa z liderem i zajmuje jego miejsce

W meczu na szczycie wschodniej grupy Sport Track IV ligi zmierzyły się wicelider i lider tabeli. Śląsk II wygrał z Bielawianką 2:0 i zajął jej miejsce na 1. miejscu w tabeli.

IV liga wschód: Szalone zwycięstwo Nysy. Hit dla rezerw Śląska

Bielawianka przystępowała do meczu na stadionie przy Oporowskiej jako lider i niepokonana jeszcze drużyna. Śląsk zaliczył wpadkę w 1. kolejce (0:2 w Świdnicy), potem rozbijał kolejnych rywali.

W meczu na szczycie Śląsk II udowodnił swoją wyższość. Losy meczu rozstrzygnęły się w osiem minut I połowy. Strzelcami goli byli zawodnicy, którzy ocierają się już o ekstraklasę – Adrian Łyszczarz pokonał Łukasza Malca 28 min., a wynik spotkania ustalił w 36 min. Daniel Łuczak.