Stal Chocianów sparingi

Nieoczekiwana zmiana trenera w drużynie rewelacji IV ligi

Stal Chocianów, rewelacja rundy jesiennej w zachodniej grupie Sport-Track IV ligi, zmieniła trenera. Huberta Urbańskiego zastąpił Konrad Janczak.

 

Dolnośląski Złoty But 2017/18. Najlepsi strzelcy w regionie

O zmianach w Chocianowie poinformował portal regionfan.pl. To dość zaskakująca roszada, bowiem Stal jest jedną z rewelacji zachodniej grupy Sport-Track IV ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce w tabeli, traci 7 punktów do lidera z Jędrzychowic. To z pewnością największa niespodzianka na plus w bieżącym sezonie.

 

Konrad Janczak ostatnio był trenerem grup młodzieżowych KS Polkowice, ale zasiadał już na ławce trenerskiej Stali. Na początku bieżącego sezonu właśnie on wpisywany był do protokołu meczowego. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Górnika Polkowice, Zametu Przemków, Sparty Rudna, Orli Wąsosz czy Stali Chocianów.

 

źródło: regionfan.pl

 

2 thoughts on “Nieoczekiwana zmiana trenera w drużynie rewelacji IV ligi”

  1. prosiłbym o zajrzenie w meczowe protokoły na łaczy nas piłka ,pierwsze mecze Stal w tym sezonie…Faktycznie „zmiana” zaskakująca dla niektórych pismaków

    1. Zajrzałem, i co? To, że był wpisywany do protokołu w pierwszych trzech meczach nie znaczy, że był faktycznie trenerem… A zmiana zaskakująca – bo zmienia się trener rewelacji ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *