Jakub Chrzanowski

Najpierw Stalowa Wola, teraz Brzeg. Stalówki sprawdzają Chrzanowskiego

Jakub Chrzanowski, zawodnik czwartoligowego Apisu Jędrzychowice, szuka klubu w wyższej lidze. Najpierw był na testach w Stalowej Woli, teraz przebywa w Brzegu. Czy w końcu trafi do Stalówki?

 

Mecze kontrolne od czwartku do niedzieli [25-28.01]

Najpierw Jakub Chrzanowski przebywał na testach w II-ligowej Stali Stalowa Wola. W pierwszym sparingu z drużyną Resovii Rzeszów CLJ strzelił 2 gole, a Stalówka wygrała 7:1. Wystąpił również w meczu z Górnikiem Łęczna (4:3), ale tym razem na listę strzelców się nie wpisał.

 

Teraz niespełna 23-letni napastnik przebywa w Brzegu. Stal jest wiceliderem 3. grupy III ligi i ma spore apetyt na awans, dokonując zimą już kilku transferów. Czy pozyskanie Chrzanowskiego będzie kolejnym?

 

Dwa mecze barażowe o awans do III ligi potwierdzone [TERMINY]

Chrzanowski jest zawodnikiem lidera zachodniej grupy Sport-Track IV ligi Apisu Jędrzychowice. Jesienią strzelił 15 goli, ale jego dorobek mógłby być bardziej okazały, ale w końcówce rundy zmagał się z kontuzją. Trener Gerard Jurewicz zapowiada, że klub nie będzie robił przeszkód zawodnikowi w zmianie barw, jeśli znajdzie się klub, który będzie chciał pozyskać napastnika.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *