Jakub Chrzanowski

Najpierw miała być II liga, potem III. Stanęło na IV lidze

Jakub Chrzanowski ma nowy klub. Lidera zachodniej Sport-Track IV ligi Apis Jędrzychowice zmienił na Pilicę Białobrzegi, lidera południowej grupy IV ligi na Mazowszu. Wcześniej był na testach w Stalowej Woli, a później w Brzegu.

 

Kluby wykluczone za brak drużyn młodzieżowych mogą grać

O tym, że Jakub Chrzanowski (15 goli w rundzie jesiennej) zimą odejdzie z Apisu Jędrzychowice było niemal przesądzone. Najpierw napastnik przebywał na testach w II-ligowej Stali Stalowa Wola. Strzelił nawet dwa gole w sparingu z juniorami Resovii Rzeszów (zagrał również z Górnikiem Łęczna), ale ostatecznie angażu nie dostał.

 

Następnie 23-letni zawodnik przebywał w Brzegu na testach w Stali, która jest wiceliderem 3. grupy III ligi i ma spore apetyt na awans. Stąd powędrował do Białobrzegów, gdzie – przynajmniej na razie – zostanie.

 

Dwa mecze barażowe o awans do III ligi potwierdzone [TERMINY]

Pilica jest liderem południowej grupy IV ligi na Mazowszu. Po rundzie jesiennej ma 4 punkty przewagi nad Mszczonowanką Mszczonów, oraz 5 nad Bronią Radom. – Cieszę się, że pozyskaliśmy Kubę, bo widać, że będzie solidnym wzmocnieniem linii ataku naszego zespołu. Tak jak wspominałem wcześniej będziemy pozyskiwać zawodników, którzy podniosą poziom sportowy naszego zespołu – powiedział na klubowej stronie prezes Jacek Kacprzak.

 

źródło: własne, pilica.bialobrzegi.pl, 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *