odwołane mecze

Ślęza, Lechia i Miedź II dołączyły do Piasta. Zagłębie II też. Polkowice zagrają?

Pogoda storpedowała rozgrywki III ligi. Trzy mecze z udziałem czterech dolnośląskich drużyn zostały odwołane. Na teraz (piątek wieczorem) do gry mogą się sposobić zawodnicy Zagłębia II Lubin (został odwołany) oraz KS Polkowice.

 

16. kolejka Sport-Track IV ligi przełożona na 1 maja

Jak pierwsze, już w połowie tygodnia, odwołane zostało spotkanie Piasta Żmigród z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Ten mecz został przełożony na 11 kwietnia (środa, g. 17).

 

Kolejne spotkania zostały przełożone w piątek, gdy na Dolnym Śląsku zaczął padać śnieg, a temperatura spadła poniżej zera. Mecz Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów miał odbyć na sztucznej murawie boiska przy ul. Sztabowej. Zarządca – MCS Wrocław – zdecydował jednak, że ze względu na warunki atmosferyczne nie ma możliwości odśnieżenia i przygotowania boiska na niedzielne popołudnie. Prawdopodobnym nowym terminem rozegrania meczu jest wtorek, 27 marca (godz.17). Nie odbędzie się również mecz rezerw Miedzi Legnica, który miały zagrać z Polonią w Głubczycach.

 

Wrocławska klasa okręgowa. Wszystkie mecze zostały przełożone

Na teraz (piątek wieczorem) powinny się odbyć dwa mecze z udziałem dolnośląskich zespołów. Rezerwy Zagłębia Lubin zagrają z rezerwami Górnika Zabrze (sobota, godz. 13) oraz Stilon Gorzów – KS Polkowice (sobota, godz. 15). Pamiętajmy, że ostateczna decyzja, czy rozegrać zawody będzie zależała do sędziów obu spotkań.

 

AKTUALIZACJA

Mecz Zagłębie II Lubin – Górnik II Zabrze został odwołany przez sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *