III liga i Sport-Track IV liga odrabiają zaległości

Miedź II Legnica – BKS Stal Bielsko-Biała w III lidze oraz Foto-Higiena Gać – Polonia Trzebnica w grupie wschodniej Sport-Track IV lidze. Oto środowe mecze w regionie.

 

Pięć minut Orła przy okazji meczu reprezentacji

Miedź II Legnica i BKS Stal Bielsko-Biała miały zagrać w minioną sobotę, ale spotkanie zostało przełożone, bowiem w Legnicy odbywały się mecze turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy U17. Spotkanie zaplanowano na środę, na godz. 16.

 

Na godz. 17 ustalono godzinę rozpoczęcia meczu w Gaci, gdzie Foto-Higiena podejmie Polonię Trzebnica. Początkowo spotkanie miało odbyć się 17 marca. Co prawda cała kolejka została przełożona na 1 maja, ale ekipy z Gaci i Trzebnicy dogadały się, by zagrać mecz w Siechnicach na boisku ze sztuczną murawą. Niestety, warunki były na tyle niesprzyjające, że spotkanie trzeba było odwołać po raz drugi.

 

IV liga wschód: Polonia gromi, Sokół i Bielawianka gonią

Dla lidera będzie to pierwszy mecz na wiosnę. Polonia, której celem jest utrzymanie się w IV lidze, będzie to drugi mecz. W miniony weekend podopieczni Pawła Troniny rozbili Nysę Kłodzko 6:1. Czy potwierdzą wysoka dyspozycję również w Gaci? Przekonamy się już po południu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *