Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice

Rezerwy Miedzi przegrały zaległy mecz w III lidze

Miedź II Legnica zagrała w środę przełożony z soboty mecz III ligi z Ruchem Zdzieszowice. Niestety, podopieczni Radosława Belli przegrali 1:2.

Polkowice liderem, przełamanie Ślęzy. Błotna wygrana Lechii

Goście prowadzili już od 7 minuty po golu Dawida Wolnego. Gracze Miedzi próbowali wyrównać, ale wiele okazji ku temu nie mieli. W 41 min. po faulu Antoniego Konderaka goście mieli rzut karny, ale Piotr Smołuch obronił strzał Konrada Kostrzyckiego. Niestety, goście jeszcze przed przerwą podwyższyli na 2:0 pod strzale Denisa Sotora.

Po zmianie stron gracze Miedzi mocniej zaatakowali i efekty przyszły już po pięciu minutach. Gola kontaktowego strzelił Paweł Krauz. Wyrównać jednak już się nie udało, zwłaszcza że od 68 min. gospodarze grali w dziesięciu po czerwonej kartce dla Mateusza Miazgi za akcję ratunkową.

źródło: miedzlegnica.eu