Polska – Senegal: Kiedy mecz?

Polska – Senegal: Kiedy mecz? Polska – Senegal: godzina [TRANSMISJA POLSKA – SENEGAL]

Polska – Senegal: Kiedy mecz? Polska – Senegal: godzina. Mecz Polska – Senegal na Mundialu w Rosji już we wtorek. Oto najważniejsze informacje na temat meczu Polska – Senegal na mistrzostwach świata.

 

Polska – Senegal na żywo – online stream

Mecz Polska – Senegal będzie pierwszym spotkaniem biało-czerwonych na mundialu w Rosji. Nasza reprezentacja przygotowuje się do niego w Soczi. W niedzielę trener Bogdan Zając oraz dwóch piłkarzy spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

 

W sobotę swoje spotkanie rozegrała kolejna drużyna a Afryki, niedawny sparingpartner reprezentacji Polski – Nigeria, która także przegrała. Trener Bogdan Zając jednak przestrzega przed lekceważeniem Senegalu. – Kunszt piłkarski zadecydował o wygranej Chorwatów. Przekonaliśmy się jednak, że drużyny afrykańskie pokazują bardzo wysoki poziom. Uważam, że Nigeria ma szansę powalczyć o awans w kolejnych spotkaniach

 

Polska – Senegal na żywo – online stream

Bogdan Zając zapewnił, że Kamil Glik jest coraz bliżej powrotu do pełnych treningów z drużyną. – Codziennie wykonuje wielogodzinną pracę. W wolnym czasie dla reszty zespołu, on wzmacnia partie barku, które potrzebuje. Spędza dzień bardzo intensywnie. Nadrabia czas i z każdym dniem jest coraz bliżej. Jest ciągle z zespołem, gotów, by wyjechać do Moskwy – podsumował.

 

KIEDY MECZ POLSKA – SENEGAL NA MŚ?

Pierwszy meczy na mistrzostwach świata Polska – Senegal [grupa H] odbędzie się we wtorek, 19 czerwca 2018.

 

MECZ POLSKA – SENEGAL – GODZINA

Spotkanie Polska – Senegal na MŚ 2018 rozpocznie się o godz. 17.

 

POLSKA – SENEGAL NA ŻYWO TV ONLINE

Wszystko na temat transmisji meczu Polska – Senegal w telewizji oraz w interncie na następnej stronie.

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1008295690001211393

 

MECZ POLSKA – SENEGAL SKŁADY

Składy reprezentacji Polski i Senegalu pojawią się przed meczem, gdy trenerzy ogłoszą kogo desygnują do gry w pierwszym meczu obu ekip na mistrzostach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *