III liga

III liga. Ślęza remisuje na inaugurację. Choć prowadziła już 2:0

W piątek, 3 sierpnia w Zdzieszowicach rozpoczął się nowy sezon w 3. grupie III ligi. W pierwszym meczu I kolejki Ślęza Wrocław zremisowała z Ruchem 2:2. Choć prowadziła już 2:0.

Która z dolnośląskich drużyn III ligi będzie najmocniejsza? [SONDA]

Pierwsza połowa to – jak zwykło się mówić – typowy mecz walki. Zaangażowania zawodnikom obu drużyn nie można było odmówić, ale nie przekładało się to sytuacje podbramkowe, a tym bardziej gole. Aż do ostatnich minut połowy. Najpierw po strzale Kubiaka piłka uderzyła w poprzeczkę bramki wrocławian, a później gola dla Ślęzy strzelił nowy zawodnik Szymon Lewkot.

W 58 min. goście prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Kornel Traczyk, który dobił strzał Macieja Matusika. Jak wiadomo jednak 2:0 to „niebezpieczny” wynik i tym razem znów się to potwierdziło.

Tylko Górnik wygrał, remisy Ślęzy i Piasta. Nieudany debiut beniaminka

Dziewięć minut później złapali kontakt po bramce Nowaka, a 74 min. był już remis. Na 2:2 trafił Damrat.

O 1. kolejce III ligi czytaj klikając w link powyżej.