okręgowy Puchar Polski Wałbrzych

Puchar Polski w okręgach na Dolnym Śląsku [I RUNDA, II RUNDA]

Znamy już komplet par pucharowych w okręgach na Dolnym Śląsku. W zależności od strefy w najbliższym czasie odbędą się mecze I lub II rundy.

 

Dramatyczne sceny podczas inauguracji B klasy

Do gry w całym regionie wchodzą już drużyny z IV i III ligi. Mecze w strefach jeleniogórskiej i legnickiej  zaplanowano na 5 września, w strefie wałbrzyskiej na 29 sierpnia (pojedyncze spotkania mogą odbyć się w innych terminach).

 

Wrocław

  • Lotnik Twardogóra – Wiwa Goszcz
  • Piast Nadolice – GKS Kobierzyce
  • KS Dziadowa Kłoda – Pogoń Oleśnica
  • Foto-Higiena Błyskawica II Gać – Strzelinianka Strzelin
  • Tarant Krzyżowice – Kolektyw Radwanice
  • KS Gręboszyce – Widawa Bierutów
  • Mechanik II Brzezina – Polonia Środa Śląska
  • Victoria Orzeszków – Mechanik Brzezina
  • Polonia Jaksonów – KS Żórawina
  • LZS Osiek – Zachód Sobótka
  • Sokół II Marcinkowice – Energetyk Siechnice
  • Bór Oborniki Śląskie – MKP Wołów
  • Pogoń Syców- GKS Mirków
  • Barycz Sułów – Orzeł Prusice
  • Widawa Kiełczów – Sokół Marcinkowice
  • Błysk Kuźniczysko – Polonia Trzebnica
  • Iskra Pasikurowice – Piast Żerniki Wrocław
  • Orla Korzeńsko – Sokół Wielka Lipa
  • Plon Gądkowice – Śląsk II Wrocław
  • Tomtex Widawa Wrocław – Foto-Higiena Gać
  • Barycz Milicz – Piast Żmigród
  • Burza Godzieszowa – Ślęza Wrocław
  • Polonia Bielany Wrocławskie – Olimpia Podgaj
  • Różanka Wrocław – Orzeł Pawłowice
  • Odra Malczyce – Parasol Wrocław
  • Płomień Wisznia Mała – Wratislavia Wrocław
  • WKS Wilczyce – Moto Jelcz Oława
  • Sokół Smolec – Orzeł Sadowice
  • LKS Brożec – Polonia Jaszowice
  • Korona Pęcz – Orzeł Marszowice
  • Pogoń Miękinia – Ambrozja Bogdaszowice
  • Błękitni Pustków Wilczkowski – Nefryt Jordanów Śląski

 

Jelenia Góra

  • KS Łomnica – Pogoń Świerzawa
  • Karkonosze III Jelenia Góra – Julia Szklarska Poręba
  • Karkonosze II Jelenia Góra – KS Maciejowa
  • LKS Ocice – Łużyce Lubań
  • KS 1946 Chełmsko Śląskie – Piast Bolków
  • Kwisa Świeradów Zdrój – Włókniarz Mirsk
  • Leśnik Osiecznica – Victoria Ruszów
  • Olsza Olszyna Lubańska – Stella Lubomierz
  • Rybak Parowa – BKS Bolesławiec
  • Pogoń Wleń – Lotnik Jeżów Sudecki
  • Orzeł Gościszów – Chrobry Nowogrodziec
  • Olimpia Kowary – Karkonosze Jelenia Góra
  • KS Pławna – Gryf Gryfów Śląski
  • LZS Kotliska – GKS Warta Bolesławiecka
  • Cosmos Radzimów – Apis Jędrzychowice
  • Włókniarz Leśna – Granica Bogatynia

 

Legnica

  • Pogoń Góra – Górnik Polkowice
  • GKS Męcinka – Orkan Szczedrzykowice
  • Płomień Radwanice – Stal Chocianów
  • Zamet Przemków – Górnik Złotoryja
  • Odra Ścinawa – Zagłębie II Lubin
  • Górnik Lubin – Odra Chobienia
  • Iskra Księginice – Miedź II Legnica
  • Konfeks Legnica – Sparta Rudna
  • Czarni Rokitki – Kuźnia Jawor
  • Kaczawa Bieniowice – Prochowiczanka Prochowice
  • LZS Buczyna – Chrobry II Głogów
  • Czarni Golanka Dolna – Sparta Grębocice
  • Chojnowianka Chojnów – Zryw Kłębanowice
  • Gwardia Białołęka – Orla Wąsosz
  • KS Legnickie Pole – Huta Przemków
  • Zawisza Serby – Iskra Kochlice

 

Wałbrzych

  • Polonia-Stal Świdnica LDJ – Pogoń Pieszyce
  • KS Walim – Venus Nowice
  • Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Zdrój Jedlina Zdrój
  • Iskra Witków Śl. – Herbapol Stanowice
  • Unia Jaroszów – Granit Roztoka
  • Zagłębie Wałbrzych – Grom Witków
  • PUO Wiśniowa – Victoria Świebodzice
  • Delta Słupice – Karolina Jaworzyna Śl.
  • LKS Gilów – LKS Bystrzyca Górna
  • Zieloni Łagiewniki – MKS Szczawno-Zdrój
  • Ślęża Ciepłowody – Dabro Bau Makowice
  • Górnik II Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce
  • Cukrownik Pszenno – Victoria Tuszyn
  • Polonia-Stal Świdnica LDJM – Włókniarz Kudowa Zdrój
  • Zieloni Mrowiny – Bielawianka II Bielawa
  • Pogoń Duszniki Zdrój – Sparta Ziębice
  • Unia Złoty Stok – Odrodzenie Szalejów Dolny
  • Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Skałki Stolec
  • Czarni Sieniawka – Kryształ Stronie Śl.
  • LKS Bierkowice – Sudety Międzylesie
  • Polonia Bystrzyca Kł. – Piławianka Piława Górna
  • Trojan Lądek Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *