Paweł Tronina KS Łozina

Zmiana trenera w Łozinie. Drużynę objął Paweł Tronina

Występująca we wrocławskiej A klasie KS Łozina ma nowego trenera. Rafała Szydełkę zastąpił Paweł Tronina, który w środę poprowadził pierwszy trening.

 

Najśmieszniejszy karny w historii? Żebyś wiedział…

Rafał Szydełko zrezygnował z funkcji trenera po domowej porażce 0:3 z KS-em Doroszów. Pozostanie jednak w drużynie jako zawodnik. W środę oficjalnie szkoleniowcem został Paweł Tronina, który wraca na ławkę trenerską po czterech miesiącach. Ostatnim klubem, który prowadził była IV-ligowa Polonia Trzebnica. Wcześniej były to m.in. Iskra Pasikurowice czy MKP Wołów.

 

Nowy trener ma za zadanie przede wszystkim szybko opanować sytuację i odbudować pozycję zespołu w tabeli. Łozina bowiem kiepsko zaczęła sezon – po 6. kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli z pięcioma punktami na koncie. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie KS długo liczył się w walce o awans do okręgówki, ostatecznie musiał uznać wyższość Orła Pawłowice.

 

Trzy czerwone kartki po jednej akcji, szybkie kontuzje i… koniec meczu

– Miejsce Łoziny jest w czubie tabeli. To dobra drużyna, która ma bardzo dobre warunki do treningu z oświetlonym staidionem włącznie. Jest tu wielu zawodników, którymi sam się interesowałem w kontekście gry w IV lidze. Teraz najważniejsze jest, żeby ich odbudować, przekonać do swoich umiejętności i sprawić, żeby gra zmów przynosiła im radość oraz satysfakcję – mówi trener Paweł Tronina.

 

fot. poloniatrzebnica.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *