Polonia-Stal Świdnica stadion

Mecz Polonia-Stal – Piast bez kibiców obu drużyn

W sobotę, 9 marca Polonia-Stal Świdnica zmierzy się z Piastem Nowa Ruda. Niestety, mecz trzeba przenieś c na boczne boisko a to oznacza, że odbędzie się on bez udziału publiczności.

 

Badania lekarskie piłkarzy po nowemu. Co się zmieniło?

Mecz nie może zostać rozegrany na głównym boisku, bowiem wykonawca obiektu – firma Dabro-Bau – prowadzi na nim prace pielęgnacyjne. Nie będzie można na nim grać jeszcze około dwa tygodnie. Pod znakiem zapytania stoi więc również mecz następnej kolejki Polonii-Stali z Orłem Ząbkowice Śl., choć w tym wypadku jest jeszcze za wcześnie na decyzję.

 

Tymczasem mecz z Piastem Nowa Ruda przeniesiony został na boisko ze sztuczną nawierzchnią w Świdnicy. „Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników imprezy i fakt, że boisko nie jest wyposażone w sektor dla kibiców gości, a także w wymaganą liczbę siedzisk dla kibiców gospodarzy, mecz odbędzie się bez działu kibiców – zarówno miejscowych, jak i przyjezdnych. Prosimy o zrozumienie sytuacji, która była całkowicie niezależna od nas” – informuje Polonia-Stal na swojej stronie internetowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *