Łotwa - Polska ONLINE TV

Polska – Łotwa transmisja TV online [ELIMINACJE EURO 2020 NA ŻYWO]

Polska – Łotwa transmisja TV online. Mecz Austria – Polska już dziś, 24 marca 2019. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo meczu Polska – Łotwa?

 

Polska – Łotwa: Transmisja na żywo

Polska – Łotwa transmisja TV online. W drugim meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020 biało-czerwoni zmierzą się na stadionie PGE Narodowy z Łotwą. Nasza reprezentacja jest zdecydowanym faworytem spotkania, mimo nawet, że dwóch podstawowych obrońców nie może zagrać z powodu infekcji.

 

Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze reprezentacji Polski na dzisiejsze spotkanie eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą na PGE Narodowym. Dwóch pierwszych zawodników zmaga się z infekcją, a Kamińskiego z gry wyeliminował uraz mięśniowy – poinformował sztab medyczny drużyny narodowej. Z Łotwą nie wystąpi również Szymon Żurkowski, który – wraz z Robertem Gumnym – w poniedziałek dołączy do reprezentacji Polski U-21, przygotowującej się do meczu z Serbią.

 

Polska – Łotwa: Transmisja na żywo

Polska – Łotwa transmisja TV online. Na mecz z Łotwą sprzedało się już ponad 50 tysięcy biletów. Fani ogromnie liczą na kolejne zwycięstwo biało-czerwonych. Polacy udanie rozpoczęli bowiem eliminacje mistrzostw Europy 2020 i w pierwszym spotkaniu z Austrią wygrali 1:0 po golu Krzysztofa Piątka. – Każdy z nas zdawał sobie sprawę z tego, że to zwycięstwo jest nam potrzebne. Wiedzieliśmy, że w końcu nadejdzie, trzeba było tylko ciężko pracować i być cierpliwym. Wszyscy mamy nadzieję, że ta wygrana na ciężkim terenie z Austrią będzie nowym otwarciem i teraz będziemy zwyciężali częściej – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Mateusz Klich.

 

Skład na mecz Polska – Łotwa

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1109883043202940933

Mecz Polska – Łotwa w warszawie w niedzielę, 24 marca 2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *