Dolny Śląsk – Kastylia

UEFA Region’s Cup. Dziś Dolny Śląsk gra z Hiszpanami z Kastylii

W drugim meczu w grupie B finałów UEFA Region’s Cup 2019 reprezentacja Dolnego Śląska zagra z reprezentacją hiszpańskiej Kastylii. 

 

Kadra Dolnego Śląska na finały UEFA Region’s Cup

W pierwszym meczu na mistrzostwach reprezentacja Dolnego Śląska wygrała w Neustadt nad Dunajem 1:0 z rosyjską drużyną reprezentującą Region Południowy Chayka. Jedynego gola meczu strzelił Mateusz Jaros. Dziś (początek o godz. 18) zmierzy się w drugim meczu z faworytami naszej grupy – Hiszpanami z Kastylii. Nasz rywal w pierwszym spotkaniu grupowym pokonał Czechów z Hradca Kralovego 3:0.

 

Z pewnością nie jesteśmy faworytami meczu z Kastylią. Na pocieszenie warto odnotować, że podobnie było przed pierwszym meczem. Udało się jednak wygrać z Rosjanami. Kto wie, być może uda się sprawić niespodziankę również w drugim spotkaniu.

 

Zwycięska inauguracja: Dolny Śląsk – RP Chayka 1:0

Stawka jest spora, bo zwycięzca dzisiejszego spotkania będzie miał na wyciągnięcie ręki awans do finału mistrzostw. Przypomnijmy, że zagrają w nim tylko zwycięzcy grup.

II kolejka w grupie B

  • Dolny Śląsk – Kastylia
  • Południowy Region Chayka – Hradec Kralove

 

Mecz Dolny Śląsk – Kastylia będzie można oglądać w internecie. Streaming (z angielskim komentarzem!) na żywo będzie dostępny na facebooku bawarskiej federacji. Będzie on dostępny tylko na telefonach i tabletach.

 
Oto linki, pod którymi można znaleźć transmisje:

Mecze na facebooku

Mecze na instagramie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *