Zalesie Wójcice krzesełka

Wandale połamali krzesełka klubu z B klasy. Jest zrzutka – możesz pomóc

Wandale zniszczyli krzesełka na boisku Zalesia Wójcice, klubu z wrocławskiej B klasy. A to nie jedyny problem tej drużyny. Mimo tego nie poddają się. Jeśli możesz – pomóż im wrócić do „normalności”.

 

B klasa Wrocław. Podział na grupy w sezonie 2019/20 [MAPA]

Zalesie to klub spod Oławy, występujący w V grupie wrocławskiej klasy B. W ostatnich dniach wandale zniszczyli krzesełka na trybunach boiska w Wójcicach. Zresztą nie pierwszy raz. Zawodnicy i działacze musieli też zmagać się ze zdewastowaną przez nieznanych sprawców szatnią.

 

A nie jest to jedyny problem klubu. Susza wypalił im kompletnie murawę. Mimo braków finansów w klubowej kasie zmobilizowali się po raz kolejny. Udało im się zebrać wśród zawodników, działaczy i mieszkańców Wójcic niezbędne środki na zakup urządzeń do nawodnienia boiska. Niedawno rozpoczęły się prace montażowe.

 

Polonia-Stal Świdnica z pierwszym transferem. Spore wzmocnienie

Na wymianę połamanych krzesełek już ich nie stać. Dlatego uruchomili zbiórkę na portalu zrzutka.pl (link poniżej). Każdy fan amatorskiej piłki może pomóc. Klub za zebrane pieniądze chce 50 krzesełek oraz kamerę na podczerwień.

 

LINK DO ZRZUTKI

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *