Legia Warszawa – Lechia Gdańsk na żywo online (TRANSMISJA, LIVE, STREAM)

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk w hicie 11. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Lechia w sobotę, 1 października (01.10.2016) o godz. 20.30. Legia Warszawa – Lechia Gdańsk – sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo TV oraz w internecie. Legia Warszawa – Lechia Gdańsk – online live stream.

 

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Mecz Legia Warszawa – Lechia Gdańsk to hit 11. kolejki Ekstraklasy, w którym zmierzą się mistrz Polski i aktualny lider ligowej tabeli. To gwarancja, że emocji na stadionie przy ul. Łazienkowskiej nie zabraknie. Choć aktualne miejsce warszawian – jedenaste – powodem do chluby nie jest, kibice mogą mieć nadzieję na poprawę formy swoich ulubieńców.

 

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk na żywo online. Skąd miałby płynąć optymizm? We wtorek Legia grała w Lidze Mistrzów ze Sportingiem CP. I choć przegrała 0:2, to zaprezentowała się znacznie lepiej niż w pierwszym meczu z Borussią Dortmund. To dobry prognostyk przed ligowym debiutem Jacka Magiery na ławce trenerskiej Legii.

 

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Piłkarze Lechii Gdańsk nie grają może jakoś szczególnie pięknie, ale są do bólu efektywni. I mają sporo szczęścia. Ostatnie dwa mecze wygrali stosunkiem 1:2, a spokojnie mogli zdobyć w tych spotkaniach zaledwie punkt. W spotkaniu z Lechem byli zwyczajnie słabsi, ale za to skuteczni. W pojedynku z Ruchem pomogła im sędziowska pomyłka.

 

W ciężkim meczu z Legią na wyjeździe gdańszczanie będą mieli okazję udowodnić, że są prawdziwym, a ne przypadkowym, liderem ekstraklasy.

 

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo TV i internecie. Zobaczcie, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Legia – Lechia

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: Konferencja przed meczem

LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK: TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA – LECHIA GDAŃSK: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *