Bezbramkowy remis w zaległym meczu III ligi

Miedź II Legnica – Górnik Wałbrzych 0:0 w zaległym meczu 3. grupy III ligi. Dzięki punktowi wałbrzyszanie opuścili ostatnie miejsce w tabeli.

 

III liga: Miedź II rozbita, udane pogonie Ślęzy i Lechii (13. KOLEJKA)

Mecz rezerw Miedzi z Górnikiem miał odbyć się 2 października, w ramach 10. kolejki. Aż sześciu graczy z Wałbrzycha zmagało się wtedy z wirusem i spotkanie zostało przełożone. Odbyło się środę na boisku Konfeksu (stadion Miedzi przechodzi modernizację).

 

Do meczu oba zespoły podchodziły w różnych nastrojach. Górnik był po drugiej wygranej w sezonie (z Olimpią Kowary), a Miedź w niedzielę została rozgromiona 6:1 w Pawłowicach Śląskich. Spotkanie jednak nie zelektryzowało bardzo nielicznej widowni. Gospodarze mieli lekką przewagę, strzelili nawet gola (nie wiadomo czemu sędzia odgwizdał faul – sytuację można obejrzeć na fanpage Miedzi), ale Górnicy również się mieli swoje sytuacje – piłka dwa razy  trafiała w słupek. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który – mimo wszystko – jest sprawiedliwym rezultatem.

 

Adam Buczek trenerem KS Polkowice

Dzięki remisowi goście opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Na nie spadła Lechia Dzierżoniów, która ma gorszy bilans bramek od wałbrzyszan. Niżej w tabeli jest również beniaminek z Kowar.

 

[league_table 3027]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.