Z Wrocławia do Warszawy? Młody zawodnik na celowniku Legii

Kornel Traczyk, piłkarz Ślęzy Wrocław, jedzie na testy do Legii Warszawa. Pomocnik będzie przebywał w Warszawie przez pięć dni. Czy uda mu się przekonać do siebie trenerów mistrza Polski?

 

Śląsk Wrocław jak Leicester. Zobacz, co łączy WKS z mistrzem Anglii

O testach Kornela Traczyka w Legii poinformowała oficjalna strona klubu slezawrocaw.pl. 20-letni pomocnik będzie przebywał w Warszawie od 30 listopada do 4 grudnia.

 

Traczyk jesienią zagrał w 13 meczach Ślęzy w III lidze. Strzelił w nich 2 gole. Mimo niespełna 20 lat, praktycznie od trzech sezonów jest jednym z podstawowych piłkarzy w talii trenera Grzegorza Kowalskiego.

 

III liga na półmetku. Podsumowanie jesieni dolnośląskich drużyn

Jak informuje strona internetowa klubu, Traczyk to nie jedyny gracz żółto-czerwonych, którzy znaleźli się na celowniku innych klubów. „Teraz, tuż po zakończeniu rundy jesiennej do 1KS-u napływają zaproszenia dla naszych piłkarzy na testy do klubów ekstraklasy i I ligi” – czytamy na stronie slezawroclaw.pl

 

Kornelowi Traczykowi życzymy jak najlepiej, a przejście do mistrza Polski byłby dużym awansem sportowym młodego zawodnika i szansą na pokazanie się w zawodowej piłce. Oczywiście, do tego jeszcze daleka droga, a ewentualny transfer byłby dopiero pierwszym krokiem. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.