Derby Lechia – Arka na żywo stream (LECHIA – ARKA 17.04. GDZIE OGLĄDAĆ)

Derby Lechia – Arka na żywo stream. Gdzie oglądać derby Trójmiasta? Mecz Lechia Gdańsk – Arka Gdynia już w poniedziałek, 17 kwietnia. Transmisja derbów Lechia  – Arka na żywo online oraz w telewizji.

 

Lechia – Arka 07.04.2018: stream online na żywo

Derby Lechia Gdańsk – Arka Gdynia – to spotkanie elektryzuje kibiców nie tylko na Pomorzu, ale w całej piłkarskiej Polsce. W wielkanocny poniedziałek w Gdańsku Lechia podejmie Arkę w ramach 29. kolejki Ekstraklasy. W pierwszym meczu obu zespołów padł remis. Jak będzie tym razem?

 

Gospodarze są zdecydowanym faworytem meczu. Trener Piotr Nowak będzie miał do dyspozycji niemal całą kadrę. Wypadł z niej Grzegorz Wojtkowiak, który przeszedł operację kolana. Do zespołu wraca za to Sławomir Peszko, który pauzował po czerwonej kartce w meczu z Lechem Poznań. Nie wiadomo jednak, czy Peszkin wróci do składu, bowiem podczas jego nieobecności dobrze radził sobie Słowak Lukas Haraslin.

 

Lechia – Arka 07.04.2018: stream online na żywo

Derby Lechia – Arka na żywo stream. W Gdyni, po czterech porażkach ligowych z rzędu, liczą na przełamanie pod wodzą nowego szkoleniowca. Po ostatniej porażce z Pogonią, Grzegorza Nicińskiego zastąpił Leszek Ojrzyński. Zespół przed meczem z Lechią przez dwa dni trenowali w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

 

Niektóre treningi Arkowców na własnych obiektach były natomiast zamknięte dla obserwatorów z zewnątrz. Wiele wskazuje na to, że nowy szkoleniowiec szykuje na derby Trójmiasta nowe rozwiązania taktyczne. Czy to wystarczy, żeby zatrzymać Lechię? Przekonamy się w wielkanocny poniedziałek wieczorem.

 

Derby Trójmiasta Lechia Gdańsk – Arka Gdynia. Gdzie oglądać transmisję telewizyjną oraz internetową?

 

Przed derbami Trójmiasta Lechia Gdańsk – Arka Gdynia

LECHIA – ARKA: TRANSMISJA ONLINE STREAM

DERBY LECHIA – ARKA: GDZIE OGLĄDAĆ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *