Talent z Trzebnicy w Śląsku Wrocław

Jakub Czternastek przeszedł z Polonii Trzebnica do Śląska Wrocław. Na razie został wypożyczony na pół roku do drużyny grającej w Centralnej Lidze Juniorów.

 

Oławka już gotowa. Ślęza i Polonia mogą grać

Jakub Czternastek już od kilku tygodni trenował z zespołem występującym w Centralnej Lidze Juniorów. Trener Dariusz Sztylka chciał go w swoim zespole, więc kluby szybko doszły do porozumienia. Na razie niespełna 17-letni zawodnik przeniesie się do Śląska na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.

 

W czwartek w siedzibie Śląska przy ulicy Oporowskiej prezes Polonii Kamil Kwaśniak i wiceprezes Krzysztof Ulatowski oraz dyrektor Akademii Śląska Tadeusz Pawłowski podpisali stosowne dokumenty finalizujące przejście wychowanka Polonii do WKS-u.

 

W Pucharze Polski zagrają dla Filipka [LICYTACJE]

„Ten transfer pokazuje, że polityka klubu oparta na wychowywaniu utalentowanych zawodników przynosi skutki, a Polonia jest doskonałym miejscem do rozwoju swoich umiejętności. Przykład Jakuba Czternastka, który szkolił się u nas od najmłodszych lat jest tego doskonałym potwierdzeniem” – czytamy na stronie klubu z Trzebnicy.

 

Żródło: poloniatrzebnica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *