Magazyn Sport-Track IV ligi w telewizji

TVRegionalna.pl rozpocznie wkrótce nadawanie magazynu ze skrótami meczów Sport-Track IV ligi dolnośląskiej. To efekt porozumienia lokalnej telewizji z Lubina i Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

 

IV liga zachód: Czołówka wygrywa, cztery gole Wichowskiego

Magazyn Sport-Track IV ligi ze skrótami, najciekawszymi sytuacjami i oczywiście bramkami z obu grup Sport-Track IV ligi ruszy w środę, 20 września. To ewenement na skalę krajową – ale TVRegionalna.pl ma spore doświadczenie w produkcji podobnych programów. Na jej antenie można już oglądać magazyn Piłkarskiej Niższe Ligi, który pokazuje małe ligi w okręgu legnickim.

 

Produkcja programu dotyczącego Sport-Track IV ligi będzie możliwa, bowiem czwartoligowe kluby mają obowiązek nagrywania swoich meczów. Teraz będą one wysyłane również do TVRegionalnej.pl. Magazyn nie będzie jednak tylko zestawem fragmentów meczów.

 

IV liga wschód: Szalone zwycięstwo Nysy. Hit dla rezerw Śląska

– Oczywiście na najciekawsze mecze będziemy wysyłać naszą ekipę reporterską. Do większości spotkań będziemy tworzyli również materiały dziennikarskie – zapowiada Adam Michalik, redaktor TVRegionalna.pl.

 

TVRegionalna.pl można oglądać telewizji naziemnej na kanale 43 (częstotliwość 650 MHz) oraz w kablówkach: Tele-Awans w Chocianowie, CATv w Złotoryi oraz Netia w całej Polsce na kanale 274, w Sieć Avios na kanale 281. Magazyn Sport-Track IV ligi będzie dostępny również online tvregionalna.pl oraz na kanale YouTube: TV Regionalna.pl.

2 thoughts on “Magazyn Sport-Track IV ligi w telewizji

  1. W jaki sposób kluby wysyłają zapisy meczów do DZPN lub teraz do telewizji? Z tego co się orientuje to całe 1,5h w niezłej jakości to waga ok. 8GB, więc przesłanie przez internet raczej odpada, chyba że wysyła się dobre kilka godzin…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *