Wojciechowskich dwóch. Jeden w Chorzowie, drugi w Jędrzychowicach?

Paweł Wojciechowski, do niedawna piłkarz Chrobrego Głogów, podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów. Tymczasem Tomasz Wojciechowski (jesienią KS Polkowice) przymierzany jest do Apisu Jędrzychowice.

 

Jach po raz trzeci? sprzedany? I kto na tym zarobi

Paweł Wojciechowski, wychowanek Odry Malczyce, ostatnie dwa lata spędził w Chrobrym Głogów. Przed sezonem 2017/18 trafił do beniaminka I ligi Odry Opole. W barwach rewelacyjnego wicelidera jednak za dużo się nie nagrał ? wystąpił w trzech meczach, w których na murawie spędził 66 minut.

 

Teraz trafił do ostatniego na zapleczu ekstraklasy Ruchu Chorzów. Podpisał kontrakt na rok, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Chorzowianie będą na wiosnę walczyć o utrzymanie się w I lidze, a sam napastnik powinien dostać więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

 

Awanse i spadki w sezonie 2017/18 na Dolnym Śląsku

Tymczasem inny napastnik o tym nazwisku, Tomasz Wojciechowski, wiązany jest z przejściem do Apisu Jędrzychowice, lidera zachodniej grupy Sport-Track IV ligi. Taką informację na TT przekazał Adam Michalik, współtwórca programu Piłkarskie Niższe Ligi.

 

Przypomnijmy, że Wojciechowski ostatnio był zawodnikiem trzecioligowego KS-u Polkowice. Była tam jednak tylko rezerwowym, więc rozstał się z klubem za porozumieniem stron.

 

fot. Twitter Maciej Gałat/@GalatMaciej

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *