Polonia Trzebnica: Dwóch odeszło, dwa wzmocnienia na horyzoncie

Ciekawą rozmowę z trenerem Polonii Trzebnica opublikowała klubowa strona czwartoligowca. Paweł Tronina podsumowuje w niej swoją dotychczasową pracę, mówi między innymi o transferach oraz szkoleniu młodzieży.

 

Dwaj zawodnicy Nysy Kłodzko blisko zmiany klubu

Przygotowania do rundy wiosennej trzebniczanie rozpoczną w poniedziałek, 22 stycznia. W sobotę, 27 stycznia beniaminek zagra pierwszy sparing. W sumie w trakcie przygotowań będzie 6 sparingów.

 

Podczas rozmowy z klubową stroną, trener Tronina zdradził nieco szczegółów związanych z kadrą czwartoligowca. Z beniaminkiem pożegnali się już Kamil Suppan oraz Bartosz Kaczmarek. Obaj trafili do Trzebnicy przed bieżącym sezonem odpowiednio z Sokoła Wielka Lipa i Zachodu Sobótka.

 

Plan przygotowań Polonii Trzebnica do rundy wiosennej

Będą również wzmocnienia. Na razie szkoleniowiec Polonii nie odkrywa kart. – Nie mogę jeszcze zdradzać szczegółów, ale powiem tylko, że porozumieliśmy się już z dwoma doświadczonymi, ale przy tym wciąż młodymi zawodnikami – powiedział w rozmowie.

 

W Polonii chcą też stawiać na młodych graczy, zwłaszcza wychowanków. Między innymi temu mają służyć ujednolicenie systemu szkolenia w grupach młodzieżowych beniaminka.

 

Całą rozmowę z Pawłem Troniną można znaleźć tutaj

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *