Szykuje się ciekawy powrót do Górnika Wałbrzych

Michał Oświęcimka bliski powrotu do Górnika Wałbrzych. Byłoby to spore wzmocnienie wałbrzyszan przed nowym sezonem w IV lidze.

 

Nowy trener IV-ligowych rezerw Śląska Wrocław

O tym, że Michał Oświęcimka wraca do Górnika Wałbrzych napisał portal dumastolicy.pl, czyli strona kibiców Polonii Warszawa, w której 26-letni pomocnik ostatnio grał. Że coś jest na rzeczy przyznał poniekąd trener Górnika Jacek Fojna, który na łamach klubowej strony powiedział: Staramy się o pozyskanie sześciu zawodników. Część z nich to piłkarze, którzy w przeszłości reprezentowali już biało-niebieskie barwy na poziomie drugo- i trzecioligowym. A więc wypisz wymaluj… Oświęcimka.

 

Wychowanek Górnika w Warszawie spędził dwa sezony. Trafił do Czarnych Koszul po wygranych przez Polonię barażach o awans do II ligi z… Górnikiem Wałbrzych. W II lidze Oświęcimka pokazał się z dobrej strony, zagrał w 26 meczach i strzelił jednego gola. Zaskarbił sobie wielki szacunek i sympatię fanów wielkim zaangażowaniem i wolą walki.

 

Prochowiczanka na zachodzie, Wołów wraca. Start tydzień później

Niestety, nie pomogło to do utrzymania w II lidze. Po spadku zerwał więzadła krzyżowe i musiał sporo pauzować. W III lidze, w której Polonia ostatecznie zajęła 4. miejsce, rozegrał 12 spotkań. Wiele wskazuje, że teraz przyjdzie pora na odbudowanie formy w rodzinnym Wałbrzychu.

 

źródło: dumastolicy.pl, gornik-walbrzych.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *