Portugalia – Polska transmisja TV online [LIGA NARODÓW 20.11. NA ŻYWO]

Portugalia – Polska transmisja TV online. Mecz Portugalia – Polska już dziś, 20 listopada (Portugalia – Polska 20.11.2018). Gdzie obejrzeć transmisję na żywo meczu Portugalia – Polska? Kiedy mecz, o której godzinie, gdzie transmisja na żywo, online, live, stream.

 

Portugalia – Polska: Transmisja na żywo

Portugalia – Polska transmisja TV online. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Nasi piłkarze powalczą o to, aby pozostać w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji mistrzostw Europy w 2020 roku. – Będziemy chcieli walczyć o zwycięstwo. To jest dla nas cel numer jeden. To dla nas ostatni sprawdzian przed eliminacjami – stwierdził Grzegorz Krychowiak, reprezentant Polski w piłce nożnej. 

 

Arkadiusz Milik może zastąpić w ataku we wtorkowym meczu z Portugalią kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. ? Jestem napastnikiem i to oczywiste, że najlepiej czuję się jako ?dziewiątka?, ponieważ mam wyuczone schematy z gry na tej pozycji w klubie. Być może tak ustawiony będę również we wtorkowym meczu. Zrobię wszystko, by jak najlepiej wypaść z Portugalią i chciałbym, żebyśmy mieli powody do radości ? powiedział Arkadiusz Milik na konferencji prasowej reprezentacji Polski.

 

Portugalia – Polska: Transmisja na żywo

Portugalia – Polska transmisja TV online.? Przyzwyczaiłem się już do tego, że w reprezentacji zawsze był, jest i będzie Robert Lewandowski. To jeden z najlepszych napastników na świecie, klasa sama w sobie i nie ma się co dziwić, że to od niego rozpoczyna się ustalanie składu. Z tego też powodu ja byłem ustawiany za nim albo bliżej lewego skrzydła. Jestem napastnikiem i to oczywiste, że najlepiej czuję się jako ?dziewiątka?, ponieważ zawsze nią byłem i mam wyuczone schematy z gry w klubie w ataku, ale w drużynie narodowej zupełni mi nie przeszkadzało to szukanie różnych pozycji. Umiałem się dostosować do rzeczywistości i nauczyłem się grać w innych miejscach. Najważniejsze to występować w koszulce z orzełkiem na piersi ? zapewnił Arkadiusz Milik.

 

Skład na mecz Portugalia – Polska

Skład Polski na mecz z Portugalią
Skład Polski na mecz z Portugalią

 

Mecz Portugalia – Polska w Guimaraes już we wtorek, 20 listopada 2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *