Lokomotywą Cargounit na finały Region’s Cup. Kadra DolZPN ma sponsora

Spółka Industrial Division została sponsorem wspierającym kadrę Dolnego Śląska na finały mistrzostw Europy amatorów. Nasi zawodnicy w Bawarii będą promować markę Cargounit.

 

Mecze Dolnego Śląska w finałach UEFA Region’s Cup [TERMINARZ]

Bawaria od 18 do 26 czerwca br. będzie gospodarzem 11. edycji mistrzostw Europy UEFA Region’s Cup, w których wystąpi osiem najlepszych amatorskich reprezentacji pośród 55 federacji należących do UEFA. Reprezentacja Dolnego Śląska zagra w finałach po raz czwarty, a grupowymi rywalami naszych piłkarzy będą: Kastylia (Hiszpania), Hradec Kralove (Czechy) oraz Południowy Region Chayka (Rosja). W drugiej grupie wystąpią drużyny reprezentujące Niemcy, Turcję, Francję i Słowację.

 

Nasza kadra w czasie przygotowań i finałów może liczyć na wsparcie. DolZPN pozyskał nowego sponsora – firmę Cargounit, markę należącą do spółki Industrial Division, która zajmuje się wynajmem lokomotyw. Umowa została zawarta na 12 miesięcy z opcją długoterminowej współpracy. Marka Cargounit będzie promowana m.in. w finałach Region’s Cup, a Industrial Division zyskał tytuł Sponsora Wspierającego Kadry Dolnego Śląska.

 

Były szef Zagłębia Lubin został prezesem czwartoligowca

– Od kilku lat jako DolZPN staramy się pozyskać wsparcie sponsorów, którzy chcą identyfikować swoją działalność pełniąc mecenat nad amatorską piłką nożną wpierając rozgrywki dziecięce czy młodzieżowe. Jesteśmy dumni, że do naszego grona dołączyła tak uznana firma z branży kolejowej. Nie bez znaczenia jest fakt, że od lat nasi nowi partnerzy wspierają finansowo dolnośląski futbol – mówi Andrzej Padewski, prezes związku.

 

Nowy sponsor DolZPN nie od dziś „działa” w dolnośląskim futbolu. W Kobierzycach przez blisko 6 lat był sponsorem strategicznym pod ówczesną marką STK, a w Legnicy przez 1,5 roku jako Sponsor Platynowy Klubu oraz Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Od lewej: Piotr Orzechowski, członek zarządu Industrial Division, Łukasz Zygadło, inicjator współpracy z ramienia DolZPN, Dariusz Machiński, wiceprezes DolZPN
Od lewej: Łukasz Zygadło, inicjator współpracy z ramienia DolZPN, Piotr Orzechowski, członek zarządu Industrial Division, Dariusz Machiński, wiceprezes DolZPN

 

– Do tej pory nie mieliśmy okazji wspierać piłkarskich drużyn młodzieżowych z Wrocławia. Wyrażamy nadzieję, że rozpoczynająca się współpraca z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej będzie początkiem naszego trwałego wkładu w szkolenie młodzieży z naszego województwa i pozwoli na osiąganie przez nią coraz lepszych wyników – powiedział Piotr Orzechowski, członek zarządu Industrial Division.

 

– Staramy się, by naszym działaniom towarzyszyli przedsiębiorcy, którzy w swoich dziedzinach są liderami, a za takiego bez wątpienia uchodzi w swojej branży Industrial Division. Jest to również informacja dla innych firm, że warto zainteresować się naszą działalnością i wspierać dolnośląskie rozgrywki. Nasza reprezentacja na finały Region’s Cup pozyskała solidne wsparcie i bodziec do pracy w trakcie przygotowań do czerwcowych mistrzostw – dodaje Dariusz Machiński, wiceprezes DolZPN.

 

– Kadra Dolnego Śląska to od lat w Polsce elita tych rozgrywek, regularnie reprezentuje nasz kraj z orzełkiem na piersi w Europie. Po cichu liczę na dobry wynik w Bawarii naszych zawodników – mówi Łukasz Zygadło, koordynator i inicjator współpracy z ramienia DZPN. Ma on nadzieję, że współpraca nie będzie koncentrować się tylko na czerwcowych finałach, ale również na wsparciu młodszych roczników kadr Dolnego Śląska.

Reprezentacja UEFA Regions Cup 2019
Reprezentacja UEFA Regions Cup 2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *