Przyjaźń tylko na trybunach. Śląsk II rozbił Piasta 7:0. Cztery gole Samca-Talara

Na inaugurację pierwszomajowej kolejki wschodniej grupy IV ligi Śląsk II rozbił Piasta Nowa Ruda 7:0. Cztery gole strzelił Piotr Samiec-Talar.

 

Wypadek na meczu okręgówki. Zawodnik trafił do szpitala

Kibice Śląska i Piasta żyją w zgodzie, więc na trybunach stadionu przy Oporowskiej panowała przyjazna atmosfera. Można było nawet posłuchać zorganizowanego dopingu. Na murawie sentymentów jednak nie było. Obie drużyny dzieli w tabeli przepaść i było to widać na boisku.

 

Śląsk II rozbił rywala 7:0. Cztery gole strzelił Piotr Samiec-Talar, na co dzień napastnik drużyny występującej w CLJ. W juniorach 17,5-letni zawodnik zdobył dotąd 14 goli. Dal rezerw WKS-u strzelali dziś ponadto Mikołaj Kotfas, Grzegorz Kotowicz oraz Danieł Łuczak.

 

Powołania na konsultacje kadry przed finałami Region’s Cup

Wrocławianie umocnili się na prowadzeniu w tabeli wschodniej grupy IV ligi. Noworudzianie szat jednak nie rozrywali po wysokiej przegranej. Zdają sobie sprawę z faktu, że znacznie ważniejsze będą spotkania z bezpośrednimi rywali w walce o utrzymanie się.

 

One thought on “Przyjaźń tylko na trybunach. Śląsk II rozbił Piasta 7:0. Cztery gole Samca-Talara

  1. Doping na meczu Śląsk – Piast wzorowy. Pomijając fakt, że Śląsk II jest najlepszy i nawet gdyby Piast grał w najsilniejszym składzie to i tak nie miałby szans z wrocławianami, to warto zauważyć , że Piast wyszedł na boisko bez 7 zawodników z podstawowego składu. Dla drużny z NR najważniejsze są następne mecze. To w kontekście opisu meczu, gdzie napisano, że zespół z NR nie przejął się wynikiem meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *