Ambrozja Bogdaszowice, klub z A klasy, szuka trenera

Ambrozja Bogdaszowice, zespół z czołówki 3. grupy wrocławskiej A klasy, szuka trenera.

 

Okręgówka: Czterech walczy o awans, trzech o utrzymanie się. W środę hit

„Ambrozja Bogdaszowice występujący we wrocławskiej A-klasie poszukuje nowego trenera. Szukamy osoby profesjonalnej, ambitnej i pozytywnej. Zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 607 136 032 lub mailowy pod adresem mpkapitan@wp.pl” – oto ogłoszenie z klubu z gminy Kąty Wrocławskie.

 

Z klubem żegna się trener Tomasz August. Obecnie Ambrozja zajmuje 4. miejsce w III grupie wrocławskiej klasy A. Za tydzień pauzuje, więc w najgorszym razie zajmie 5. miejsce.

 

 

3 thoughts on “Ambrozja Bogdaszowice, klub z A klasy, szuka trenera

   1. Ciesze się, że jako klub to potwierdzacie, że trener był profesionalistą i zawdzięczacie mu to w jakim miejscu obecnie się znajdujecie po tylu latach tułaczki w B klasie. Jako kibic tej drużyny chcę podziękować trenerowi za lata sukcesów i czas poświęcony tej drużynie. Dzięki Panu mój syn się bardzo piłkarsko rozwinął pod Pana skrzydłami. Wielu zawodników i kibiców żałuje takiego zakończenia przygody z Ambrozją i tego w jakich okolicznościach do tego doszło. Jestem przekonany, że z Pana wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem trenerskim znajdzie Pan klub godny Pana.
    Jeszcze raz dziękujemy w imieniu kibiców i zawodników.
    PS
    Powodzenia Panie trenerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *