Widzew Łódź – Stal Rzeszów ONLINE STREAM [31.08. TRANSMISJA NA ŻYWO]

Widzew Łódź – Stal Rzeszów ONLINE STREAM. Widzew – Stal w meczu 7. kolejki II ligi w sobotę, 31 sierpnia 2019. Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Stal Rzeszów na żywo? TRANSMISJA WIDZEW – STAL ONLINE, STREAM ZA DARMO.

 

Widzew – Stal transmisja na żywo online

W 7. kolejce II ligi do Łodzi przyjeżdża lider Stal Rzeszów. Zapowiada się fantastyczne widowisko. Widzew na razie spisuje się poniżej oczekiwań. Nie można tego powiedzieć o Stalówce, która przewidzi ligowej tabeli.

 

– Początek ligi pokazuje, że zespoły, które pracują przez kilkanaście-kilkadziesiąt miesięcy w podobnym składzie i z tym samym trenerem, są w czołówce. Potwierdza to przykład zarówno Stali, jak i Resovii. Stal ma wypracowane elementy swojej gry i to widać – mówi Marcin Kaczmarek, trener Widzewa.

 

Widzew – Stal transmisja na żywo online

Łodzianie jednak muszą skupić się na poprawie własnej gry. Bowiem po 6 kolejkach mają tylko osiem punktów na koncie. Przed tygodniem przegrali po słabym meczu ze Skrą w Częstochowie 0:1. – Robimy wszystko, co potrafimy, żeby poprawić jakość naszej gry. Lepszego momentu chyba nie będzie, przyjeżdża do Łodzi lider, kibice znowu będą naszym dwunastym zawodnikiem. To doskonały moment, by zobaczyć Widzew zdeterminowany, z wyznaczoną drogą, wart tego, by dalej w niego inwestować – dodaje Kaczmarek.

 

  • Widzew Łódź – Stal Rzeszów ONLINE STREAM
  • II liga, 7. kolejka
  • sobota, 21 sierpnia 2019
  • godz. 19.10

 

Mecz II ligi Widzew – Stal w internecie online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *