Słowenia – Polska TV ONLINE [TRANSMISJA NA ŻYWO 06.09. STREAM]

Słowenia – Polska TV ONLINE. Mecz eliminacji EURO 2020 Słowenia – Polska już dziś, 6 września 2019. Gdzie oglądać transmisję na żywo w telewizji oraz w internecie?

 

Słowenia – Polska: Transmisja na żywo

W piątkowy wieczór Polacy zagrają kolejny mecz w ramach eliminacji mistrzostw Europy. W piątej serii gier biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe – na stadion Stozice – ze Słowenią. Polacy zdecydowanie prowadzą w grupie G i już na początku września mogą być bardzo blisko finałów EURO 2020.

 

Słoweńcy aktualnie są na 4. pozycji w tabeli z pięcioma punktami na koncie (Polska ma 12). Ale selekcjoner Jerzy Brzęczek uważa, że przed nami najtrudniejszy mecz w eliminacjach. – Zdajemy sobie sprawę z siły rywala, mamy do niego szacunek. Wiemy, że liczba wywalczonych punktów przez Słowenię, nie przekłada się na jej wartość i tego, co prezentuje. Słoweńcy mają duży potencjał, jeśli chodzi o umiejętności. Nie możemy pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji, bo bez zaangażowania nie uda nam się osiągnąć oczekiwanego rezultatu – powiedział Brzęczek.

 

Słowenia – Polska: Transmisja na żywo

Polacy prawdopodobnie zagrają bez Kamila Glika, który zmaga się z urazem mięśniowym. Obrońca Monaco tylko raz trenował z drużyną – w czwartkowy wieczór. – Więcej o jego sytuacji będę wiedział po treningu. Kamil będzie trenował z zespołem. Będzie to jego pierwszy trening na tym zgrupowaniu. Dopiero później będziemy mogli podjąć decyzję – zapowiada Brzęczek.

 

Słowenia – Polska – transmisja w telewizji oraz w internecie. Gdzie oglądać na żywo? Sprawdź na drugiej stronie wszystko na temat transmisji. 

 

Dotychczasowe mecze Polaków ze Słowenią

Obie reprezentacje do tej pory grały ze sobą pięciokrotnie. Bilans jest korzystny dla biało-czerwonych.

  • Polska – Słowenia 1:1
  • Słowenia – Polska 3:0
  • Polska – Słowenia 1:1
  • Polska – Słowenia 2:0
  • Polska – Słowenia 2:0

 

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1169703864586690560?s=20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *