Zmiana trenera drużyny wicelidera wschodniej grupy IV ligi

Zbigniew Soczewski został nowym trenerem Bielawianki Bielawa, drużyny wicelidera wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi.

 

Sparingi dolnośląskich drużyn podczas weekendu [29 ? 31 STYCZNIA]

?Dzisiaj Zarząd Klubu przyjął rezygnację Piotra Pietrewicza z funkcji trenera I zespołu seniorów. Zarząd Klubu powołał na trenera I zespołu Zbigniewa Soczewskiego, który jednocześnie będzie pełnił funkcję trenera – koordynatora w naszym klubie? ? taką informację podał w sobotę klubowy fanpage Bielawianki.

 

Piotr Pietrewicz został trenerem klubu z Bielawy w marcu 2018 roku. Odchodzi więc z klubu po niemal trzech latach na stanowisku.

 

Zbigniew Soczewski przez wiele lat był związany jako zawodnik i trener z drużyną Lechii Dzierżoniów. W sezonie 2003-2004 był również szkoleniowcem Bielawianki. Od 2019 roku w klubie z Bielawy funkcję trenera koordynatora szkolenia.

 

Bielawianka po rundzie jesiennej zajmuje 2. miejsce w tabeli wschodniej grupy IV ligi, ze stratą 8 punktów do lidera z Dzierżoniowa.

 

fot. Bielawianka facebook

 

5 thoughts on “Zmiana trenera drużyny wicelidera wschodniej grupy IV ligi

  1. We wrocławskiej okręgówce szykuje się hit. Pietrewicz zostanie trenerem Galacticos Solna i nie będzie jedynym przedstawicielem klubu z Bielawy w tym klubie w rundzie wiosennej.

  2. Nie dziwię się ,że Pietrewicz ucieka do Solnej . Klub z Solnej jest bardzo dobrze prowadzony , ma zajebiste zaplecze i warunki na dobry rozwój 🙂

  3. A ja się dziwie bo to chyba mało ambitne rezygnować z walki o III ligę i finał PP. Do klasy niższej zawsze można się przenieść ale w tym przypadku to zaskakująca decyzja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.